InPost Liderem Rynku 2009

Jest to już drugie wyróżnienie przyznane przez InterRES International Fair dla spółek z Grupy Integer.pl. W ubiegłym roku firma Integer.pl została wyróżniona za całokształt działalności związanej z kolportażem reklamowych druków bezadresowych.

Konkurs Lider Rynku 2009 Euro Lider adresowany jest do spółek, które kierują się najwyższymi standardami i tym samym wyróżniają się na tle firm konkurencyjnych. Laureaci konkursu uzyskują tytuł Lidera Rynku i certyfikaty z licencją uprawniającą do wykorzystywania tytułu i znaków w marketingu, promocji i reklamie. Gala finałowa połączona z uroczystym wręczeniem nagród laureatom X edycji konkursu odbędzie się 23 maja 2009 roku w hotelu Sheraton w Warszawie.

– Wyróżnienia w kategorii Usługi mają dla nas szczególne znaczenie ze względu na rodzaj prowadzonej działalności. Główny założeniem naszej strategii jest świadczenie usług najwyższej jakości, a tytuł Lidera Rynku dowodzi skuteczności tej polityki. Ta nagroda potwierdza, że aktywność firmy InPost prowadzona jest we właściwym kierunku i spotyka się z zadowoleniem zarówno Klientów, jak i niezależnych ekspertów– mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Otrzymany przez InPost tytuł jest kolejnym wyróżnieniem prowadzonej przez firmę działalności. O wysokim poziomie i zakresie świadczonych przez operatora usług dowodzą liczne krajowe i zagraniczne wyróżnienia. W lutym 2009 roku firma została uhonorowana tytułem „Tego, który zmienia polski przemysł”, przyznawanym przez Miesięcznik Gospodarczy „Nowy Przemysł” za efektywność oraz szeroki zasięg prowadzonej na polskim rynku działalności.

InPost jest również laureatem konkursu TERAZ POLSKA w kategorii Najlepsze Usługi za całokształt działań prowadzonych na rynku pocztowym. Firma znalazła się również w gronie Przedsiębiorstw Fair Play, czyli firm działających zgodnie z prawem i zasadami etyki, została nominowana do tytułu Przedsiębiorca Roku 2008 w kategorii Usługi oraz otrzymała nagrodę w ogólnopolskim konkursie Medal Europejski promującym spółki, które w biznesie i zarządzaniu kierują się najwyższymi standardami jakości. Działalność operatora została także doceniona przez międzynarodowych ekspertów z branży nominacją w konkursie World Mail Awards 2008 w kategorii Wzrost.