III edycja Poznańskich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej

18 i 19 kwietnia br. na trzech największych poznańskich uczelniach odbędzie się III edycja Poznańskich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej. 

Wydarzenie rozpocznie się na Politechnice Poznańskiej. – Podczas panelu „Kapitał na start – czy trudno znaleźć inwestora?” skonfrontujemy młodych przedsiębiorców z przedstawicielami instytucji finansujących. Do udziału w dyskusji zaprosiliśmy przedstawicieli PKO BP, Lewiatan Business Angels, Funduszu Mikro i Funduszu Pożyczkowego WARP. Uzupełnieniem informacji z dyskusji będą warsztaty „Finansowanie działalności gospodarczej” – mówią organizatorzy

Drugie spotkanie odbędzie się 19 kwietniw na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza. Młodzi pracownicy naukowi i przedstawiciele władz UAM będą zastanawiać się nad wyborem drogi zawodowej przez doktorantów i starać się odpowiedzieć na pytanie czy „Przedsiębiorczy doktorant – drzemiący potencjał biznesu?”. Do osób rozważających założenie własnej formy skierowany będzie warsztat „Krok po kroku do własnego biznesu”

Trzeci panel będzie się odbywał w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. O pracy na swoim i karierze w korporacji, o plusach i minusach różnych form zatrudnienia będą dyskutowali laureaci konkursu „Pomysł na biznes” oraz goście z największych wielkopolskich firm (zaproszenia zostały skierowane do Škoda Auto Polska S.A., DGA S.A., Kraft Foods Polska, Philips Lighting Polska S.A. oraz Solaris Bus & Coach S.A.).

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili