Global Sourcing Logistics

Nowa książka Thomasa A. Cooka "Global Sourcing Logistics" dostarcza wiedzy i narzędzi do tworzenia procedur operacyjnych oraz zarządzania ryzykiem. Atutem książki jest jej globalny wymiar.

Dla menedżerów, będących weteranami zarządzania łańcuchami dostaw, Global Sourcing Logistics może okazać się szczególnie przydatne. Autor porusza zagadnienie ryzyka związanego z poszukiwaniem tańszych możliwości wytwórczych poza granicami kraju.

Jeden z rozdziałów jest w całości poświęcony zmianom w globalnych zakupach, które nastąpiły po atakach terrorystycznych 11 września 2001 roku.

Książka jest bogatym kompendium, opartym o ponad 30 letnie doświadczenie autora w zarządzaniu logistyką na rynkach międzynarodowych.

Nie jest to jednak książka dla niedoświadczonych w branży menedżerów, gdyż zamiast zwyczajowego "jak to zrobić", jest raczej uzupełnieniem profesjonalnej wiedzy i lat pracy.

Wydawcą książki jest AMACOM Books

Rok wydania: 2007

ilość stron: 378

Cena (w USA): $69,95

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili