3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Dlaczego warto znaleźć się “w cieniu menedżera”

Już po raz VIII realizowany jest program “Cień Menedżera”. Jednym z jego uczetników jest firma C.Hartwig-Katowice S.A. 

 „Cień Menedżera” to program praktyk dla studentów organizowanych przez Stowarzyszenie Autokreacja i Niezależne Stowarzyszenie Studentów, którego podstawowym celem jest promowanie zasad odpowiedzialnego biznesu. Program ten realizowany jest w Czechach, Bułgarii i na Węgrzech. W Polsce Patronat honorowy nad projektem objął – Prezes Business Centre Club.

„Cień Menedżera” jest  idealną propozycją dla studentów pragnących w czasie studiów zastosować swoją wiedzę teoretyczną w praktyce. Ci którzy zakwalifikują się do udziału w programie uzyskują cenne doświadczenie zawodowe, nowe kontakty i obycie w środowisku biznesowym. 

– Nasza Spółka jako jedna z nielicznych z branży TSL zaoferowała możliwość  odbywania praktyk – mówi przedstawiciel C.Hartwig-Katowice S.A. -Zapraszamy do udziału studentów III-V roku takich kierunków jak: ekonomia,  transport i logistyka, handel zagraniczny. Zwycięzcom oferujemy praktyki w działach logistyki, kontrolingu i sprzedaży.

Proces rekrutacyjny prowadzi firma HRK, jednak ostatecznego wyboru praktykanta dokonuje organizator praktyk.

Więcej informacji na stronie: http://cm.iblf.pl/dane/

e-Logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili