16.8 C
Warszawa
piątek, 24 maja, 2024

DHL realizuje program Hard Rock “Top of the Rock”

DHL zawarł wieloletnią umowę z Hard Rock International, najbardziej znaną siecią muzyczną, rozrywkową i restauracyjną, która posiada hotele, kasyna i lokale na całym świecie. W ramach umowy DHL będzie świadczyć usługi przewozowe do wszystkich punktów Hard Rock.

Hard Rock zwrócił się do DHL z prośbą o możliwość realizacji zleceń związanych z transportem towarów z centrum dystrybucyjnego Hard Rock w Louisville, w stanie Kentucky do punktów i lokali na całym świecie oraz o realizację zamówień produktów online ze strony www.hardrock.com. Firma Hard Rock, która posiada 123 restauracje Hard Rock Cafe w 46 krajach, poszukiwała również godnego zaufania przewoźnika, któremu mogłaby powierzyć transport swoich wyjątkowych pamiątek i eksponatów z wystaw historycznych do wszystkich punktów Hard Rock na świecie.

  • Nasze punkty będą w stanie zapewnić “rock’n’rollowe” doznania w dużej mierze dzięki wykorzystaniu doświadczenia, elastyczności i szerokiej gamy rozwiązań logistycznych oferowanych przez DHL – powiedział Brian Siemienas, Starszy Dyrektor ds. Marketingu Hard Rock International. – Dzięki solidnej sieci w Stanach Zjednoczonych oraz globalnemu zasięgowi, firma DHL jest dla nas najlepszym partnerem do szybkiego przewozu cennych pamiątek do wszystkich naszych punktów na świecie.
      
    DHL będzie wspierać program Hard Rock pod nazwą „Top of the Rock”, który wyróżnia najsprawniej działające restauracje Hard Rock Cafe na świecie, nagradzając je możliwością wystawienia wyjątkowych pamiątek z ich kolekcji. Raz w miesiącu DHL będzie przewozić gitary, na których kiedyś grały legendy rock’n’rolla takie jak Jimi Hendrix i gitarzysta Kiss Ace Frehley, do punktów Hard Rock Cafe na całym świecie. – Hard Rock posiada największą na świecie kolekcję pamiątek muzycznych i ich bezpieczny przewóz powierzamy DHL – powiedział Siemienas.

Te cenne pamiątki z kolekcji Hard Rock będą przez cały czas monitorowane przez Grupę Operacyjną DHL – od momentu ich odbioru do momentu dostawy. Grupa będzie współpracować z jednostkami DHL i władzami celnymi we wszystkich krajach, do których dotrze kolekcja.

  • Ze względu na dużą liczbę lokali i punktów Hard Rock potrzebuje takiego rodzaju dedykowanych usług i doświadczenia, których dostarczyć może jedynie ogólnoświatowy dostawca zorientowany na klienta – powiedział Charles Brewer, Wiceprezes ds. Sprzedaży DHL – DHL zapewnia ochronę cennych pamiątek podczas ich przewozu w USA i na całym świecie.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili