8.5 C
Warszawa
niedziela, 25 lutego, 2024

Decyzje IT

Decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT, który stanowi centrum wiedzy na temat systemów wspomagających zarządzanie.

Przygotowaniom do zakupu i wdrożenia systemu wspomagającego zarządzanie towarzyszy wiele pytań. Jak wybrać odpowiedni system dla firmy? Czym się kierować przy jego wyborze? Jak przygotować firmę i pracowników do wdrożenia? Odpowiedzi na te i inne pytania nie są łatwo dostępne, a menedżerowie nie mają zwyczajowo czasu, aby poświęcić się poszukiwaniom.

czytaj dalej>>

""W celu ułatwienia decydentom w zapoznaniu się z ofertą rozwiązań IT dla biznesu, działa specjalistyczny serwis internetowy decyzje-IT.pl, zawierający kompleksową i niezależną wiedzę na temat oprogramowania dla przedsiębiorstw. Celem decyzje-IT.pl jako centrum wiedzy jest wsparcie decydentów w wyborze systemów IT, poprzez możliwość analizy mocnych i słabych stron systemów IT, dostęp do artykułów, raportów branżowych, aktualności, opisów wdrożeń (Case Studies), przeglądu rozwiązań (White Papers), informacji o organizowanych wydarzeniach branżowych, konferencjach, seminariach, targach informatycznych.

Najważniejszym elementem serwisu decyzje-IT.pl, wyróżniającym go od konkurencyjnych portali, jest możliwość bezpłatnego skorzystania z polskiej wersji analitycznego narzędzia do wyboru i oceny systemów IT partnera biznesowego Technology Evaluation Centers Ltd. (TEC) Jest to jedyne tego typu rozwiązanie obecne na polskim rynku, które – w przeciwieństwie do istniejących w Internecie katalogów firm i systemów – pozwala na zaawansowane porównanie systemów IT dla biznesu.

W serwisie można również znaleźć dział „Rozwiązania IT dla branż”, który prezentuje centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu podzielnego według różnych branż. Zachęcamy do zapoznania się z działem TRANSPORT I LOGISTYKA

Więcej o decyzje-IT.pl na stronie:  www.decyzje-it.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili