Debaty logistyczne

0 45

O zarządzaniu łańcuchem dostaw, zastosowaniach nowoczesnych technologii, identyfikacji towarów a nawet o poczcie polskiej dyskutowano na Międzynarodowym Forum Młodych Logistyków. 

Międzynarodowe Forum Młodych Logistyków odbyło się w Poznaniu. Impreza ta była wspólnym przedsięwzięciem studentów kół naukowych działających przy poznańskich uczelniach: Wyższej Szkole Logistyki, Akademii Ekonomicznej oraz Politechnice Poznańskiej. Spotkanie trwało 3 dni i wzięło w nim udział 120 osób w tym studenci z Niemiec. Wprowadzenie do obrad wygłosił prof. dr hab. inż. Marek Fertsch z Politechniki Poznańskiej.

Pierwszego dnia uczestnicy forum wysłuchali wykładów poświęconych współczesnym tendencjom w logistyce, wygłoszonych przez reprezentantów różnych wyższych uczelni oraz przedstawicieli firm. W drugim dniu spotkania odbyły się warsztaty obejmujące rozwiązywanie zadań w postaci case’ów. Dyskusje, oczywiście na tematy związane z logistyką. W trzecim dniu trwania forum uczestnicy zwiedzili Poznań. Forum było platformą wymiany poglądów i poznania nowych trendów i rozwiązań logistycznych zarówno w teorii jak i praktyce. 
JANUSZ KAJDA 

Więcej: Gazeta Transportowa, 05.04.06

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej