5 C
Warszawa
sobota, 20 kwietnia, 2024

Debaty logistyczne

O zarządzaniu łańcuchem dostaw, zastosowaniach nowoczesnych technologii, identyfikacji towarów a nawet o poczcie polskiej dyskutowano na Międzynarodowym Forum Młodych Logistyków. 

Międzynarodowe Forum Młodych Logistyków odbyło się w Poznaniu. Impreza ta była wspólnym przedsięwzięciem studentów kół naukowych działających przy poznańskich uczelniach: Wyższej Szkole Logistyki, Akademii Ekonomicznej oraz Politechnice Poznańskiej. Spotkanie trwało 3 dni i wzięło w nim udział 120 osób w tym studenci z Niemiec. Wprowadzenie do obrad wygłosił prof. dr hab. inż. Marek Fertsch z Politechniki Poznańskiej.

Pierwszego dnia uczestnicy forum wysłuchali wykładów poświęconych współczesnym tendencjom w logistyce, wygłoszonych przez reprezentantów różnych wyższych uczelni oraz przedstawicieli firm. W drugim dniu spotkania odbyły się warsztaty obejmujące rozwiązywanie zadań w postaci case’ów. Dyskusje, oczywiście na tematy związane z logistyką. W trzecim dniu trwania forum uczestnicy zwiedzili Poznań. Forum było platformą wymiany poglądów i poznania nowych trendów i rozwiązań logistycznych zarówno w teorii jak i praktyce. 
JANUSZ KAJDA 

Więcej: Gazeta Transportowa, 05.04.06

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili