22.9 C
Warszawa
środa, 22 maja, 2024

Badanie Supply & Demand Chain Executive

Redakcja Supply & Demand Chain Executive organizuje dla swoich czytelników, zarówno tradycyjnych, jak i internetowych badanie dotyczące najważniejszych kwestii związanych z łańcuchami dostaw.

W celu lepszego dostosowania publikowanych w S&DCE treści do potrzeb czytelników, redakcja opublikowała na swojej stronie interentowej kwestionariusz. Pozwoli on ukazać realne opienie osób pracujących w branży TSL. Poprzez opisanie codziennych zmagań w swoich firmach, czytelnicy dostarczą Supply & Demand Chain Executive informacji o tematach, które chcieliby zgłębić. Redakcja zastosowała zachętę dla uczestników badania, w postaci bonów do sklepu internetowego Amazon, które można wygrać.

  • Naszą misją w Supply & Demand Chain Executive jest zapewnienie oryginalnych informacji dla osób zarządzających firmami oraz dla wszystkich, którzy pracują z łańcuchami dostaw – mówi Andrew K. Reese. – To badanie pozwoli dostosować treści publikowane w naszym magazynie do realnych potrzeb – dodaje.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili