3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Arena DESIGN po raz pierwszy

Odbywający się w dniach 3 – 6 czerwca projekt arena DESIGN to innowacyjna próba stworzenia platformy pomiędzy światem designu a biznesu. Impreza podzielona została na pięć stref tematycznych: top design, forum, kreatywni, wiedza i edukacja. 

– To wydarzenie ma nie tylko promować design, lecz również zachęcać do tworzenia coraz bardziej śmiałych projektów – powiedział Leszek Wojtasiak, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego. Zdaniem Marszałka, na design należy popatrzyć jak na inwestycję, z której zwrot nie jest bezpośredni, jednak wpływa ona na rozwój gospodarczy.

Arena DESIGN pokazuje również szanse, jakie mają przed sobą Polskie miasta, szukające coraz to nowych sposobów promocji. – Design nie jest prostym elementem promocji – powiedział Ryszard Grobelny, Prezydent Poznania, który postanowił jednak postawić na tę dziedzinę. – Strategia promocji Poznania opiera się na wypromowaniu dziedziń życia, w których "Poznań wie jak" – dodał Prezydent Grobelny, parafrazując hasło promocyjne miasta "POZnań. Miasto know-how".

Jak podają na stronie internetowej www.arenadesign.pl organizatorzy, impreza "towarzyszy największym w Europie Środkowo-Wschodniej targom mebli i wyposażenia wnętrz, tj. równoległym edycjom targów MEBLE, HOME DECOR, BUDMA INTERIOR oraz BIURO.Wspólnie tworzą one wydarzenie o kompleksowej formule i międzynarodowym zasięgu, prezentujące nie tylko szeroką ofertę producentów, ale przede wszystkim nowości i trendy w dziedzinie urządzania wnętrz – od wykończenia, przez umeblowanie, aż po światło i stylowe dekoracje".

Michał Krzak

źródło zdjęcia: www.sxc.hu

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili