17.9 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

Alternatywa w sytuacjach kryzysowych

Aktualna sytuacja sprawia jednak, że obroty InPost tylko w tym tygodniu wzrosną o około 1-1,5 mln zł. Już teraz firma świadczy usługi na rzecz instytucji finansowych, operatorów kablowych czy telekomunikacyjnych. Spółka współpracuje także ze spółdzielniami mieszkaniowymi w największych miastach w Polsce.

Fakt, że coraz więcej klientów instytucjonalnych i indywidualnych rezygnuje z usług Poczty Polskiej i rozpoczyna współpracę z prywatnymi operatorami dowodzi, że pojawienie się konkurencji na rynku usług pocztowych zostało odebrane bardzo pozytywnie. Klienci mają możliwość wyboru i chętnie decydują się na zmianę narodowego operatora na rzecz nowoczesnych i elastycznych firm, które świadczą usługi na najwyższym poziomie, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

InPost jest największym, niezależnym operatorem pocztowym, a tym samym alternatywą dla usług świadczonych przez Pocztę Polską. InPost, jako prężna i dynamicznie rozwijająca się firma podejmuje działania zmierzające do zwiększania swojej konkurencyjności na rynku pocztowym. Dlatego też propozycją firmy są zupełnie nowe, kompleksowe usługi pocztowe odpowiadające wysokim wymaganiom odbiorców. Naszymi przewagami są niższe ceny przesyłek, szybkie terminy realizacji zleceń oraz wysoka jakość usług. Dodatkowo, InPost świadczy szeroko zakrojone usługi dla Klientów biznesowych, co tym samym odróżnia nas od operatora narodowego.

Po doświadczeniach z czasu strajku listonoszy PP w 2006 roku – jesteśmy gotowi do obsługi pocztowej w sytuacjach „kryzysowych”. InPost jest w pełni przygotowany na wzmożone zainteresowanie jego ofertą w takich właśnie przypadkach. Zakładamy zatem, że – podobnie jak podczas wcześniejszych strajków – w tym okresie co najmniej podwoi się liczba naszych Klientów.

Nasze zaplecze techniczno-logistyczne, jak również potencjał pracowniczy, gwarantują, że będziemy mogli wywiązać się ze wszystkich zleceń. Podkreślamy przy tym, że okres strajku na Poczcie Polskiej, a tym samym zwiększona liczba nadawanych przesyłek, nie wpływa na jakość usług pocztowych oferowanych przez InPost

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili