5.6 C
Warszawa
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Zarządzanie infrastrukturą liniową

Zarządzanie utrzymaniem tego typu obiektów jest tym trudniejsze, że infrastruktura drogowa czy kolejowa, wiąże ze sobą wiele elementów i instalacji z różnych branż: elektrycznej, teletechnicznej, sygnalizacyjnej, kanalizacyjnej i innych.

Zarządzając taką infrastrukturą zapewne wielokrotnie musieli Państwo znaleźć odpowiedzi na niżej wymienione lub podobne pytania:

 • Jakie były koszty utrzymania poszczególnych odcinków dróg bądź obiektów?
 • Który odcinek generuje największe koszty utrzymania?
 • Jakie prace były wykonywane na tym odcinku, kiedy i przez kogo?
 • Jakie były przyczyny i zakres wykonywanych prac?
 • Ile czasu minęło od ostatniego remontu?
 • Jaka jest liczba obiektów wymagających w najbliższym czasie remontu (pełnego lub częściowego)?

Aby móc szybko znaleźć precyzyjne odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące infrastruktury i szczegółów jej utrzymania trzeba sięgnąć do źródła, które pozwala na zarządzanie tego typu informacjami.

Niewątpliwie takim narzędziem jest system informatyczny, posiadający dedykowane rozwiązania funkcjonalne pozwalające na uruchomienie skutecznych i optymalnie dobranych mechanizmów utrzymaniowych. System, który może wesprzeć wszystkich tych, od których zależy stan infrastruktury drogowej i kolejowej. Należą do nich zarówno Właściciele i Zarządcy infrastruktury jak również firmy wykonujące prace na ich zlecenie.

Tematem i celem webinarium jest zaprezentowanie systemu IFS Applications jako narzędzia, przy pomocy którego można sprawnie zarządzać informacją o infrastrukturze liniowej oraz które wspiera optymalizację gospodarki utrzymaniowej i remontowej infrastruktury.

Adresaci:

Webinarium skierowane jest do firm będących właścicielami bądź zarządzającymi infrastrukturą drogową lub kolejową oraz do firm świadczących usługi na rzecz utrzymania infrastruktury swoich klientów.

Zapraszamy do udziału:

 • Dyrektorów Biur oraz Naczelników i Kierowników Wydziałów odpowiedzialnych za utrzymanie infrastruktury drogowej i kolejowej.
 • Dyrektorów/Kierowników Działów IT
 • oraz wszystkich zainteresowanych

Agenda:

 • Wprowadzenie
 • Omówienie wybranych funkcjonalności systemu
 • Ewidencja infrastruktury liniowej
 • Planowanie i realizacja prac utrzymaniowych
 • Wyszukiwanie informacji
 • Podsumowanie, czas na pytania

Termin:

21 listopada 2014 roku, początek o godz. 10.00 – zakończenie o godz. 14:00 (po zakończeniu webinarium, jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać pytania prowadzącemu)

Prowadzący:

Marek Cichosz jest związany z firmą IFS od ponad 15 lat. Współpracę z firmą IFS rozpoczął na stanowisku Kierownika Projektów, uczestniczył w licznych wdrożeniach obejmujących obszary utrzymania ruchu, zarządzania projektami, logistyki oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Od roku 2008 pracuje na stanowisku Senior Business Consultant i jest odpowiedzialny za opracowywanie i prezentowanie zintegrowanych rozwiązań oferowanych klientom IFS.

Jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Ukończył również Podyplomowe Studium Zarządzania Logistycznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Uczestnictwo:

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Wystarczy wypełnić FORMULARZ REJESTRACYJNY        dostępny na stronie http://decyzje-it.pl/webinaria/zarzadzanie-infrastruktura-liniowa.html

Organizatorzy:

Firma IFS™ jest uznanym liderem w dziedzinie rozwijania i dostarczania oprogramowania do planowania zasobów przedsiębiorstwa (Enterprise Resources Planning; ERP), zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (Enterprise Asset Management; EAM) oraz zarządzania obsługą serwisową przedsiębiorstwa (Enterprise Service Management; ESM).

Firma IFS pomaga klientom z wybranych sektorów rynku skupić się na swojej podstawowej działalności biznesowej, zwiększyć elastyczność działania i osiągać korzyści z wprowadzanych zmian. Założona w 1983 r. firma IFS jest spółką prawa publicznego (XSTO:IFS). Firma IFS obsługuje ponad 2200 klientów na całym świecie za pośrednictwem lokalnych oddziałów i poprzez swoich partnerów w ponad 60 krajach.

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, APS, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.

Kontakt z organizatorem: Serwis decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515

Strona webinarium: http://decyzje-it.pl/webinaria/zarzadzanie-infrastruktura-liniowa.html

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili