PSIwms nagrodzony w konkursie „Najlepsza marka logistyczna roku 2017“ w dziedzinie informatyki

Uroczysta gala wręczenia nagród zwycięzcom konkursu „Najlepsza marka logistyczna 2017”odbyła 26 kwietnia 2017 w Berlinie.


 


Do konkursu nominowanych było ponad 260 największych marek w Niemczech w jedenastu kategoriach. Podczas głosowania wybrano marki, które cieszyły się najwyższą renomą wśród menedżerów logistyki, łańcucha dostaw oraz ekspertów ds. logistyki na terenie Niemiec.

W konkursie oddano 29709 ważnych głosów. PSIwms znalazł się w gronie trzech najlepszych marek w kategorii „Informatyka dla gospodarki magazynowej” spośród 36 nominowanych produktów.


 


Wyróżnienie to świadczy nie tylko o pozytywnym wizerunku marki PSI, lecz także o uznaniu rozwoju innowacyjnych i konkurencyjnych funkcji odróżniających nagrodzony system PSIwms

w kategorii „IT dla gospodarki magazynowej”. W nowej wersji 4.0 PSIwms oferuje między innymi funkcję optymalizacji – Adaptacyjny start zleceń, które pozwala ulepszyć wiele parametrów magazynowych zapewniając tym samym równomierne wykorzystanie dostępnych zasobów. Adaptacyjny start zleceń uruchamia się automatycznie lub wstrzymuje przetwarzanie zleceń

w celu poprawy wydajności  magazynu.


 


Cieszymy się, że marka PSI została doceniona przez ekspertów i praktyków. Tym bardziej, że rozwój systemu realizowany jest również częściowo w Polsce. Myślę, że informacja ta będzie miała również znaczenie dla naszych polskich klientów, pokazuje bowiem, że inwestycja w system PSIwms jest inwestycją bezpieczną” – mówi Arkadiusz Niemira, Prezes Zarządu PSI Polska.