Brother RJ-4230B – nowa wytrzymała drukarka etykiet i paragonów

0 96

Brother wprowadza do oferty przenośną, 4-calową drukarkę paragonów i etykiet RJ-4230B, przeznaczoną do eksploatacji w wymagających warunkach. Kompaktowe urządzenie znajdzie zastosowanie w branżach wykorzystujących mobilne drukarki termiczne.

Nowa przenośna, czterocalowa drukarka Brother RJ-4230B jest szybka, ma kompaktową konstrukcję i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Może być wykorzystywana w sektorach takich jak logistyka i magazynowanie, jak również przez sprzedawców mobilnych i instytucje wykorzystujące wszelkiego rodzaju bilety i pokwitowania.

Drukarka RJ-4230B drukuje z prędkością do 127 mm lub do 5 cali na sekundę. Pozwala tworzyć faktury, paragony, potwierdzenia oraz pokwitowania. Model wykorzystuje technologię bezpośredniego druku termicznego, dzięki czemu jego mechanizm jest wytrzymały i ekonomiczny w utrzymaniu. Rozdzielczość druku wynosi 203 dpi. Wymiary urządzenia to 153 mm szerokości, 68 mm wysokości i 159 mm długości. Gotowy do pracy zestaw razem z baterią waży tylko 850g i może być noszony na zawieszanym przez ramię pasku.

Drukarka RJ-4230B jest prosta w obsłudze, a jej interfejs pozwala na łączenie się z urządzeniami mobilnymi lub komputerami stacjonarnymi, co w znacznym stopniu ułatwia szybkie tworzenie wydruków. Urządzenie oferuje wbudowaną łączność Bluetooth, a jego monochromatyczny, podświetlany wyświetlacz LCD umożliwia wygodną obsługę w każdych warunkach.

Obudowa drukarki Brother RJ-4230B ma klasę szczelności IP54, co oznacza, że jest ona odporna na zapylenie oraz zachlapania i może być eksploatowana w środowiskach, w których panuje duża wilgotność. Urządzenie działa w temperaturach od -20˚C do + 55˚C, a jego ładowanie może się odbywać przy temperaturach od 0˚C do +40˚C. Drukarka jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ wytrzymuje upadki z wysokości 2,1 metra. Można ją uzupełnić o szeroką gamę akcesoriów, takich jak uchwyty do montażu w pojazdach, dodatkowe baterie, pasek i stację dokującą do ładowania baterii czy ładowarkę samochodową 12V. Szeroki zasób akcesoriów oraz odporność na warunki atmosferyczne pozwala stosować urządzenie w prawie każdych warunkach oraz dostosować je do indywidualnych potrzeb poszczególnych branż.

Mobilna drukarka Brother RJ-4230B jest objęta 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów i kompletna specyfikacja techniczna urządzenia dostępne są na stronie www.brother.pl.

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej