„Kongres Rynku FMCG – Market Roku i Drogeria Roku” to kluczowe spotkanie branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej, które od 11 lat gromadzi kluczowe postaci rynku polskiego oraz podmiotów działających na najważniejszych rynkach europejskich. To jedna z największych w regionie Europy Centralnej i Wschodniej konferencji, poświęcona lokalnym i globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości sektora retail, e-commece i przemysłowi FMCG oraz ich otoczeniu usługowo-technologicznemu.

 

Kongres jest platformą wymiany myśli, wiedzy i komunikacji między partnerami, ale pełni także rolę drogowskazu, który pomaga przedsiębiorcom spojrzeć w przyszłość sektora FMCG i pozwala podejmować strategiczne decyzje dotyczące zarządzania prowadzonymi firmami i działami. Kongres to także szansa na dzielenie się i propagowanie idei związanych z ochroną środowiska naturalnego i szansa na zadbanie o zdrową przyszłość dla kolejnych pokoleń.

 

Wyzwań przed sektorem handlu jest bardzo wiele. Firmy handlowe i produkcyjne oraz ich otoczenie w Polsce i na świecie znajdują się w okresie niezwykle dynamicznej i fascynującej transformacji cyfrowo-technologicznej, która będzie miała wpływ na ich przyszłość. Właśnie o tych zmianach, które z jednej strony są potężnym wyzwaniem, ale także szansą na rozwój i zbliżenie się do konsumenta będą dyskutować goście Kongresu.

 

Wśród najważniejszych kwestii, które zostaną poruszone podczas tegorocznej edycji Kongresu znajdą się m.in.: trendy konsumenckie i zdrowie, rynek pracy i automatyzacja, transformacja cyfrowa i technologiczna, środowiska naturalne i jego ochrona, w tym idea gospodarki obiegu zamkniętego, a także płatności bezgotówkowe, analiza Big Data i personalizacja oferty, mobilność i customer experience, rozwiązania omnichannel i e-commerce, idee handlu wysokiej prędkości i handlu bez granic, a także fundamentalne kwestie dotyczące strategii rozwoju, sprzedaży, marketingu, czy budowania łańcucha wartości.

Film z edycji 2018

PRELEGENCI – C-SUITS

 

PROGRAM RAMOWY

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY*

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu

ORGANIZATOR

Wydawnictwo Gospodarcze jest firmą komunikacji B2B, działającą w strukturach międzynarodowych. Zajmujemy się dostarczaniem praktycznych i aktualnych informacji gospodarczych za pomocą wydawanych czasopism biznesowych oraz konferencji w obrębie branży spożywczej i kosmetycznej.

 

Oba nasze ogólnopolskie tytuły – „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne” – zajmują wiodącą pozycję w swoich segmentach, a organizowane przez wydawnictwo konferencje, takie jak Kongres Rynku FMCG, Forum Branży Kosmetycznej, Kongres Mięsny, czy Kongres Słodycze Sweets&Snacks, Kongres Alkohole i Napoje są źródłem bezcennej wiedzy oraz miejscem nawiązywania i podtrzymywania wielu cennych relacji biznesowych. Profesjonaliści cenią nas za wiarygodność, rzetelność oraz wysoki poziom merytoryczny czasopism i konferencji.

 

Od 11 lat Wydawnictwo Gospodarcze jest również organizatorem badań rynkowych, które wskazują detalistom i konsumentom najlepsze nowości rynku spożywczego i kosmetycznego. Do znanych i cenionych w branży projektów – „Perły Rynku FMCG”, „Perły Rynku Kosmetycznego”, „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów”, dołączyło badanie „Ulubiona Marka – Wybór Konsumentów”, wskazujące marki najbardziej cenione przez konsumentów.
Na początku 2016 r. portfolio firmy zasilił portal internetowy www.wiadomoscihandlowe.pl dedykowany przedstawicielom sektora handlu i dystrybucji FMCG. W serwisie działającym w formule B2B znaleźć można bogatą kolekcję treści o zróżnicowanym charakterze – od informacji typowo newsowych, poprzez analizy i raporty, aż po teksty poradnikowo-edukacyjne – których wspólnym mianownikiem jest wspomaganie rozwoju biznesu. Uniwersalny charakter portalu wiadomoscihandlowe.pl sprawia, że w gronie czytelników serwisu znaleźć można osoby związane bezpośrednio z branżą handlową na każdym jej szczeblu, ale również producentów i przetwórców żywności, dostawców usług dla firm, analityków rynkowych, ekonomistów i innych ekspertów.

 

 

 

Szczegółowe informacje o Kongresie rynku FMCG pod adresem:

https://www.kongresrynkufmcg.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj