Najlepszy samochód 2014 r. wybrany

Spośród 30 modeli aut – opinią internautów – to Volvo XC90 zyskał tytuł najlepszego samochodu 2014 r. Ale to niejedyny zwycięzca tegorocznej, czwartej już odsłony plebiscytu The Best Car, w którym auta oceniano w sześciu kategoriach.


  „Nie dzielimy samochodów na segmenty, tylko według potrzeb ludzi, dlatego plebiscyt The Best Car ma charakter konsumencki. To właściciele pojazdów, a nie grono dziennikarzy specjalistów, decydują o wyborze najlepszych aut”


– mówi Rafał Mandes z Grupy Onet.pl, organizatora plebiscytu.


 


Najodpowiedniejszym samochodem do jazdy w mieście zdaniem internautów jest Toyota Yaris. Z kolei idealnym pojazdem dla rodziny został wybrany Peugeot 308SW. „Ten typ aut – pojemnych, bardzo wszechstronnych, mających uniwersalny charakter – jest mało atrakcyjny. Wielu z nas chce mieć samochód, którym można się pochwalić. Miło, że to auto ze swoją koncepcją minimalistycznego wnętrza zaciekawiło internautów” – zaznacza Tomasz Mucha, PR manager marek Peugeot, Citroën i DS.


Samochód musi mieć moc. Ci, którzy kochają prędkość, za najlepsze auto dla siebie uznali Mercedesa-AMG GT. Niekwestionowanym zwycięzcą w kategorii „Dla kochających przygodę” zostało Volvo XC90. „Dla nas jest to niesamowite osiągnięcie, dlatego że nie produkujemy wiele samochodów. Mimo to udało nam się skonstruować auto, które wzbudza emocje i zwyczajnie podoba się ludziom” – podkreśla Stanisław Dojs, PR manager z Volvo Car Poland.


„Najbardziej designerskim” samochodem okazał się Citroën C4 Cactus, natomiast w kategorii „Dla biznesmena” zwyciężyło Audi A7 Sportback. „Każda nagroda, również ta, jest dla nas istotna. Pokazuje bowiem, że samochód się podoba. To ważne, bo inżynierowie wkładają dużo pracy w to, by auto było nie tylko bezpieczne, lecz także atrakcyjne” – informuje Leszek Kempiński, PR manager z Audi.


 


Źródło:infoWire

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili