6.1 C
Warszawa
sobota, 20 kwietnia, 2024

Certyfikat pojazdu dla aut używanych w VW FS STORE

Eksperci z Volkswagen Financial Services STORE stworzyli dokument, dzięki któremu można w przejrzysty sposób poznać kondycję i historię pojazdów używanych dostępnych w salonie. Certyfikat jest widoczny przy zdjęciach wybranego  pojazdu. Dostawcą rozwiązania jest firma VirtualCar360.

Certyfikaty pojawiły się w ofercie VW FS STORE na początku października 2022 r. W skrócie można powiedzieć, że jest to opracowany raport stanu technicznego samochodu. Dokument obejmuje pięć kategorii: nadwozie, koła, wnętrze, wyposażenie i kontrolę mechaniczną.

Gwarancja prawdziwego stanu auta

Dokument zawiera podstawowe informacje takie jak: stan licznika, pojemność silnika, datę pierwszej rejestracji oraz ważność badania technicznego. Wyszczególniono też specjalistyczne dane jak wysokość bieżnika każdej z opon czy stan felg.

Dla wygody klientów przygotowano m.in. mapę uszkodzeń, z której można dowiedzieć się, które elementy auta posiadały ewentualne usterki w przeszłości – ukazuje to czytelna skala kolorystyczna. Z pewnością pomocna będzie też informacja o stanie i grubości lakieru auta. Co ważne, raport zawiera zdjęcia pozwalające dostrzec, które części są w stanie nienaruszonym, a które były naprawiane lub posiadają widoczne rysy czy odpryski.

Z myślą o tych, którzy szukają dla siebie odpowiedniego używanego samochodu, dużym atutem będzie skrócony wykaz historii serwisowej oraz uwagi rzeczoznawcy. Każde z aut w ofercie VW FS STORE zostało sprawdzone podczas jazdy próbnej. Pod uwagę brano zarówno osiągi silnika, jak i pracę hamulców, układy wydechowy i bezpieczeństwa, działanie wspomagania układu kierowniczego, stabilność biegu jałowego, zawieszenie, temperaturę i skuteczność działania wspomagania.

– Tworząc takie miejsce jak Volkswagen Financial Services STORE, przyświecała nam myśl, że zakup lub leasing auta z drugiej ręki powinien odbywać się w sposób profesjonalny, w pełnej transparentności z klientem. Nasz salon samochodowy funkcjonuje już od 1,5 roku i mogę z dumą stwierdzić, że kupujący doceniają nasze podejście oraz zakres usług, który stale powiększamy. Od teraz, dzięki certyfikatowi STORE, każdy może otrzymać wyczerpującą informację na temat kondycji samochodu, który go zainteresuje – podkreśla Jakub Rosłon, menedżer salonu VW FS STORE.

Auto używane na Twoich warunkach

VW FS STORE (Warszawa, ul. Łopuszańska 36) to jedyny na świecie salon sprzedaży samochodów używanych pod marką własną Volkswagen Financial Services. Na klientów czekają tam poleasingowe, kilkuletnie auta marek z Grupy Volkswagen (ŠKODA, Audi, SEAT, CUPRA, Volkswagen, Volkswagen Dostawcze, Porsche).

Do każdego samochodu w VW FS STORE można indywidualne dopasować formę jego finansowania. Na uwagę zasługuje oferta kredytów i leasingów jak abonament, dzięki którym spłaca się jedynie przewidywaną utratę wartości auta w trakcie trwania umowy.

Więcej informacji o salonie samochodów używanych Volkswagen Financial Services STORE znajduje się na stronie www.store.vwfs.pl.

Źródłoinfowire.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili