X-press Couriers z nagrodą w konkursie e-Commerce Polska awards 2019

0 537

X-press Couriers, lider polskiego rynku dostaw kurierskich tego samego dnia otrzymał nagrodę w prestiżowym konkursie e-Commerce Polska awards 2019 w kategorii Best Logistic Tool za usługę SameDay Delivery. Nagrody w konkursie e-Commerce Polska awards 2019 przyznawane są przez jurorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są uznanymi autorytetami oraz szanowanymi profesjonalistami w swoich branżach. Izba Gospodarki Elektronicznej, organizator konkursu, już od 7 lat nagradza najlepszych przedsiębiorców z branży e-commerce w Polsce, wyróżniających się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami e-biznesowymi.

Nagrodzona usługa SameDay Delivery zapewnia dostawę zakupionego towaru jeszcze tego samego dnia, nawet w odległości 500 km między sklepem a kupującym. Usługa świadczona jest w sześciu największych polskich miastach/aglomeracjach oraz pomiędzy nimi i obejmuje Katowice (oraz miasta w aglomeracji, takie jak Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mysłowice, Sosnowiec); Kraków, Łódź, Poznań, Warszawę oraz Wrocław. Swoim zasięgiem pokrywa blisko 10 tysięcy kodów pocztowych i dociera do prawie 7 milionów mieszkańców.

– Uruchomienie usługi SameDay Delivery było jednym z przełomowych wydarzeń zarówno dla polskiego sektora e-commerce, jak i dla klientów. Jako pierwsi na rodzimym rynku zdecydowaliśmy się na wprowadzenie najszybszej formy dostawy zakupionych towarów i nieustannie pracujemy nad dalszym poszerzaniem dostępności usług i zapewnieniem jak najwyższej ich jakości. SameDay Delivery cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientów, a wyróżnienie w konkursie e-Commerce Polska awards 2019 to najlepsze potwierdzenie, że doceniają ją także autorytety polskiego e-biznesu. Jesteśmy dumni z tej nagrody, a dzięki niej czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani – powiedział Adam Tomczak, prezes zarządu X-press Couriers.

Niewątpliwymi zaletami SameDay Delivery, które cenią sobie klienci X-press Couriers, są szybkość dostawy, komunikacja z klientem na każdym etapie świadczenia usługi (powiadomienia SMS) oraz wygodne godziny dostaw (18:00-22:00). X-press Couriers stale pracuje nad dalszym poszerzaniem dostępności usługi o kolejne miasta, aby zapewnić klientom i ich odbiorcom możliwość jak najszybszego odbioru zamówionych towarów.

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej