1.9 C
Warszawa
wtorek, 6 grudnia, 2022

SumUp by InPost pozwala przyjmować płatności kartą


SumUp by InPost to rozwiązanie, umożliwiające odbieranie płatności kartą za pomocą telefonu komórkowego lub tableta podłączonego do terminala płatniczego typu Chip&PIN o nazwie PIN+. Wystarczy tylko skorzystać z wejścia słuchawkowego – lub technologii Bluetooth w przypadku najnowszej wersji – by za pomocą niewielkiego terminala móc przyjmować transakcje wszystkich wiodących rodzajów kart płatniczych.


Unikatowe rozwiązanie  zapewni małym i średnim przedsiębiorcom nie tylko wyjątkową wygodę – pozwoli im również zaoszczędzić dzięki niskim kosztom oraz braku długich wiążących umów.

SumUp by InPost to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy poszukują przenośnej i wygodnej formy przyjmowania kart płatniczych. Co istotne – nie niesie ze sobą opłat abonamentowych, które z reguły występują w przypadku innych przenośnych terminali. – SumUp by InPost to kolejne ułatwienie dla przedsiębiorców proponowane przez Grupę Integer.pl.


Wykorzystywanie mobilnych płatności w handlu staje się coraz bardziej powszechne, dlatego chcemy wykorzystać sprzyjający trend. Warto zwrócić uwagę, że nasze spółki w silnym stopniu skupiają się na działalności B2B, także na rzecz mniejszych detalistów i mikroprzedsiębiorców. Generujące niskie koszty i niezwykle mobilne terminale SumUp by InPost dedykujemy: niewielkim placówkom handlowym i usługowym, punktom gastronomicznym, a także przedstawicielom wolnych zawodów, specjalistom ds. sprzedaży bezpośredniej czy taksówkarzom. Obecnie w przypadku wymienionych usług płatności dokonywane kartą lub drogą mobilną należą do rzadkości. Potencjał tych rynków oraz wielu innych branż jest jednak ogromny, dlatego będziemy intensywnie promować rozwiązanie w kilku tysiącach naszych placówek w całej Polsce – mówi Rafał Markiewicz, Prezes InPost Finanse.


 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
289ObserwującyObserwuj
spot_img

Firmy godne poznania – PROMAG

Cykl artykułów zamieszczanych na łamach portali i czasopism przedstawiający Polskie dynamiczne i innowacyjne firmy związane z Poznaniem i warte poznania. Dziś w cyklu „firmy warte...

Z ostantiej chwili