-0.4 C
Warszawa
sobota, 4 lutego, 2023

DPD Polska z tytułami Gwiazda Jakości Obsługi Dekady 2010 – 2020 oraz Gwiazda Jakości Obsługi 2020

DPD Polska, wiodący operator kurierski w Polsce, otrzymała tytuł Gwiazda Jakości Obsługi 2020 oraz Gwiazda Jakości Obsługi Dekady 2010 – 2020 w kategorii „Usługi kurierskie”. Wyróżnienia są potwierdzeniem dbałości DPD Polska o potrzeby nadawców i odbiorców przesyłek.

Uzyskane przez firmę tytuły plasują ją w gronie marek, które otrzymały najwyższe oceny konsumentów na multiplatformie i w badaniu ankietowym metodą CAWI oraz wyróżniły się na tle średnich wyników w swojej branży.

Tytuły Gwiazda Jakości Obsługi Dekady 2010 – 2020 oraz Gwiazda Jakości Obsługi 2020 przyznawane są w ramach Polskiego Programu Jakości Obsługi, który monitoruje poziom zadowolenia i satysfakcji klientów w całej Polsce. Od ponad dziesięciu lat pomaga budować relacje pomiędzy firmami i konsumentami, umożliwiając im swobodną komunikację.

Statuetki Gwiazd wręczone zostaną podczas uroczystej Gali Gwiazd Jakości Obsługi, która odbędzie się 13 marca 2020 roku w Business Center Club w Warszawie, z okazji Światowego Dnia Konsumenta. Patronem wydarzenia jest Onet.pl.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
317ObserwującyObserwuj
296ObserwującyObserwuj
spot_img

Prowadzenie firmy kurierskiej – co zrobić w razie awarii pojazdu na drodze?

Własna flota samochodów w firmie kurierskiej wymaga przede wszystkim realizowania okresowych badań technicznych, a także dbałości o regularną wymianę części eksploatacyjnych. Warto jednak wiedzieć,...

Z ostantiej chwili