Certyfikat „HR Najwyższej Jakości” ponownie przyznany DPD Polska

Nagroda przyznawana jest na podstawie specjalistycznych badań branżowych. Podmiotem organizującym przedsięwzięcie jest Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK). Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się podczas uroczystej gali w dniu 17 listopada 2016.


Certyfikat Najwyższej Jakości przyznawany jest przez PSZK firmom, które mogą się pochwalić najwyższymi standardami w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Badanie certyfikacyjne HR Najwyższej Jakości koncentruje się na praktycznym wymiarze rozwiązań z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Badanie bierze pod uwagę takie obszary, jak  rekrutacja, systemy motywacyjne i wynagrodzenia, rozwój pracowników, komunikacja wewnętrzna, employer branding i CSR. Panelowy charakter badania umożliwia porównanie corocznych wyników wśród członków PSZK.


Certyfikat HR Najwyższej Jakości to potwierdzenie, że firma jest dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. 


– Zespół profesjonalistów zatrudnionych w DPD Polska to najlepsza gwarancja osiągania przez naszą firmę strategicznych celów. To głównie dzięki niemu jesteśmy dziś liderem w swojej branży. Staramy się, aby nasza firma była miejscem, w którym wszyscy pracownicy i współpracownicy mają możliwość rozwoju zawodowego spójnego z kierunkami rozwoju DPD Polska. Kolejny certyfikat HR Najwyższej Jakości jest potwierdzeniem, że podejmowane działania są właściwe i skuteczne – mówi Marta Westrych – Andrzejczyk, Dyrektor Personalna w DPD Polska.


Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami, organizator konkursu jest największym i najstarszym profesjonalnym stowarzyszeniem skupionym na rozwoju i promocji najwyższych standardów zarządzania kapitałem ludzkim w przedsiębiorstwach działających w Polsce. Podmioty, które otrzymują certyfikat, stanowią wzór do naśladowania dla pozostałych przedsiębiorstw funkcjonujących na polskim rynku.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili