13 C
Warszawa
piątek, 24 marca, 2023

Certyfikat „HR Najwyższej Jakości” ponownie przyznany DPD Polska

Nagroda przyznawana jest na podstawie specjalistycznych badań branżowych. Podmiotem organizującym przedsięwzięcie jest Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK). Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się podczas uroczystej gali w dniu 17 listopada 2016.


Certyfikat Najwyższej Jakości przyznawany jest przez PSZK firmom, które mogą się pochwalić najwyższymi standardami w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Badanie certyfikacyjne HR Najwyższej Jakości koncentruje się na praktycznym wymiarze rozwiązań z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Badanie bierze pod uwagę takie obszary, jak  rekrutacja, systemy motywacyjne i wynagrodzenia, rozwój pracowników, komunikacja wewnętrzna, employer branding i CSR. Panelowy charakter badania umożliwia porównanie corocznych wyników wśród członków PSZK.


Certyfikat HR Najwyższej Jakości to potwierdzenie, że firma jest dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. 


– Zespół profesjonalistów zatrudnionych w DPD Polska to najlepsza gwarancja osiągania przez naszą firmę strategicznych celów. To głównie dzięki niemu jesteśmy dziś liderem w swojej branży. Staramy się, aby nasza firma była miejscem, w którym wszyscy pracownicy i współpracownicy mają możliwość rozwoju zawodowego spójnego z kierunkami rozwoju DPD Polska. Kolejny certyfikat HR Najwyższej Jakości jest potwierdzeniem, że podejmowane działania są właściwe i skuteczne – mówi Marta Westrych – Andrzejczyk, Dyrektor Personalna w DPD Polska.


Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami, organizator konkursu jest największym i najstarszym profesjonalnym stowarzyszeniem skupionym na rozwoju i promocji najwyższych standardów zarządzania kapitałem ludzkim w przedsiębiorstwach działających w Polsce. Podmioty, które otrzymują certyfikat, stanowią wzór do naśladowania dla pozostałych przedsiębiorstw funkcjonujących na polskim rynku.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
312ObserwującyObserwuj
spot_img

Prowadzisz firmę transportową? Zobacz, jakie możliwości dają Ci nowe technologie!

Funkcjonowanie firmy z branży logistycznej to złożony i wieloetapowy proces. Nowoczesne systemy pozwalają na pełną kontrolę nad różnymi zagadnieniami, w tym czasem pracy kierowców,...

Z ostantiej chwili