Human Centered – taką nazwę nosi nowa odsłona bloga firmy doradczej Colliers International. Odświeżone medium wzbogaciło się o nowe kategorie tematyczne i formy przekazu. Do grona autorów zaproszeni zostali znani eksperci spoza branży nieruchomości.

Nazwa Human Centered nawiązuje do tematyki publikowanych przez Colliers treści. Zakres zagadnień, z którymi można się zapoznać na blogu znacząco się poszerzył. Zagościły na nim artykuły o nieruchomościach (magazyny, biura, powierzchnie handlowe), omawiane są trendy i innowacje, architektura, design, jak również pojawiły się wątki lifestylowe. Oprócz tradycyjnych artykułów na blogu nie zabrakło także wywiadów ze znanymi osobistościami. Przykładem może być rozmowa z Andrzejem Świetlikiem, fotografikiem i współtwórcą grupy artystycznej Łódź Kaliska, Michałem Jachułą, historykiem sztuki i kuratorem w warszawskiej Galerii Sztuki Zachęta czy Michałem Leszczyńskim, architektem, wspólnikiem w pracowni Grupa 5 Architekci.

Oprócz tematycznych nowości na blogu Colliers International pojawiły się także innowacyjne formy przekazu. Jedną z nich jest podcast „Expert Talks by Colliers”, który w formie audio przekazuje wiedzę ekspertów Colliers oraz specjalistów i praktyków spoza firmy.

Kolejna nowość to cykl filmów „Future Talks”, prezentujących rynek nieruchomości w kontekście obecnych i nadchodzących trendów. W celu wszechstronnego zaprezentowania poruszanej tematyki do wideo zapraszani są profesjonaliści z różnych sektorów rynku nieruchomości, ale także z dziedziny futurologii, np. Kacper Nosarzewski, czy sztuki i architektury.

— W Colliers od dawna dzielimy się swoją wiedzą. Nie ograniczamy się do sztywnych ram rynku nieruchomości, myślimy szerzej. Chcemy wspierać w rozwoju także naszych klientów, dlatego zdecydowaliśmy się udostępnić im platformę, na której będą mogli znaleźć wiele wartościowych informacji, które być może okażą się pomocne w podejmowaniu biznesowych decyzji — mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający w Colliers International.

Nowa odsłona bloga Colliers jest dostępna pod adresem: http://humancentered.colliers.pl/.

Kategoria: Lifestyle