8.7 C
Warszawa
piątek, 23 lutego, 2024

Polska firma, międzynarodowa kariera. Spółka Aspekt świętuje swoje 20-lecie

Kompleksowe rozwiązana, starannie rozbudowywane kompetencje zespołu, otwartość na współpracę z krajowymi i zagranicznymi partnerami, dużo pracy i ciekawość, która pozwala im śledzić na bieżąco najbardziej zaawansowane technologiczne  rozwiązania dla biznesu – to przepis na sukces firmy Aspekt sp. z o.o., która świętuje w tym roku swoje 20-lecie.

Spółka Aspekt świętuje w tym roku okrągłą rocznicę powstania. Zaczynała dokładnie dwie dekady temu  i przez ten czas zebrała imponujący zbiór doświadczeń, dzięki którym dzisiaj wyrasta na wiodącą  w Polsce firmę w branży automatycznej identyfikacji. To niezwykle wymagający rynek, na którym liczy się specjalistyczna, ekspercka wiedza, stale uaktualniania oferta dostosowana do zmian technologicznych i nowych regulacji prawnych oraz absolutna niezawodność  oferowanych rozwiązań.

Znakomitą renomę Aspektu potwierdza lista jej partnerów i klientów. Spółka ma w dorobku współpracę z takimi tuzami jak LPP, CCC, IKEA, Whirlpool, Forte, Nowy Styl Group czy DHL. Firma z powodzeniem funkcjonuje nie tylko na polskim, ale również na zagranicznych rynkach. Rozwiązania dostarczane przez firmę Aspekt – zarówno jej autorskie produkty, jak i te pochodzące od innych producentów – działają w wielu krajach, m.in. w Szwecji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Niemczech, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, Chorwacji czy nawet w Katarze. Wśród partnerów firmy Aspekt znajdują się światowi liderzy w swoich branżach, firmy takie jak: Zebra, ScanSource, Advantech DLoG, Inexto czy Honeywell.

Aspekt z sukcesami rozwija też swoje autorskie projekty z systemem Rewista WMS na czele i stale rozszerza ofertę o kolejne usługi. Dziś prócz dostarczania rozwiązań auto ID zajmuje się również znakowaniem magazynów, prowadzeniem audytów logistycznych, dostarczaniem materiałów eksploatacyjnych i kompleksowych usług serwisowych.

Swoje 20-lecie firma Aspekt będzie świętować 30 maja w kompleksie Fabryka Wełny Hotel & Spa w Pabianicach. Sponsorami wydarzenia są: Zebra | www.zebra.com (Gold Sponsor i współorganizator), Scan Source |  www.scansource.com  (Silver Sponsor), Advantech DLoG | www. advantech.com (Silver Sponsor).

 

Kategoria: Biznes

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili