Artykuły w kategorii zakupy - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
Wiadomości
Koncesje utrudnią handel gazem LPG
zakupy i zaopatrzenie | 15 maja 2014

Polska Izba Gazu Płynnego wyraża zaniepokojenie z powodu projektu nowelizacji ustawy o zapasach ropy naftowej, która w kształcie przyjętym przez Sejm może oznaczać zahamowanie rozwoju branży LPG w Polsce oraz podwyżkę cen autogazu.

Samoobsługowe LPG od 7 maja
zakupy i zaopatrzenie | 7 maja 2014

Statoil Fuel & Retail Polska jako pierwsza firma paliwowa na polskim rynku wprowadziła samoobsługę przy tankowaniu autogazu, która znacznie przyspiesza proces tankowania. Od 7 maja br. samodzielne tankowanie LPG będzie możliwe na 240 przygotowanych technicznie stacjach Statoil w całym kraju.

Procter&Gamble otworzy w Warszawie europejskie centrum planowania i logistyki

500 osób zatrudni w tworzonym w Warszawie przez P&G Europejskie Centrum Planowania i Logistyki. Będzie zarządzać dostawami w 100 krajach, od producentów do fabryk firmy oraz dostawami do centrów dystrybucji i odbiorców.

Organizacje zakupowe w firmach wielooddziałowych
zakupy i zaopatrzenie | 16 stycznia 2009

"Mówimy jednym głosem" to motto przyświecające organizacji zakupowej w firmie Bayer AG. Obecnie menedżerowie działów zakupów stoją w obliczu wielu wyzwań związanych z zarządzaniem wielooddziałową organizacją zakupową a dążenie do synchronizacji procesów zakupowych jest jednym z nich.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.