Artykuły w kategorii zakupy - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
Wiadomości
Sprzedaż e-commerce będzie utrzymywać stały wzrost w 2015 roku
zakupy i zaopatrzenie | 9 lutego 2015

Badanie przeprowadzone przez RetailMeNot wspólnie z Centre for Retail Research przewiduje, że w bieżącym roku wzrost europejskiego rynku e-commerce utrzyma się na poziomie podobnym do zeszłorocznego, czyli 18,4%, podczas gdy handel tradycyjny zmaleje o 1,4%.

W zimie łatwiej o mandat?
zakupy i zaopatrzenie | 28 stycznia 2015

Okres zimowy jest uważany za najgorszy czas dla kierowców, warto więc pamiętać o kilku obowiązkach, których niedopełnienie może skończyć się surowym mandatem.

PKP CARGO kupuje za ponad 445 mln zł spółkę AWT
zakupy i zaopatrzenie | 5 stycznia 2015

PKP CARGO podpisało 30 grudnia umowę nabycia 80 proc. udziałów w spółce Advanced World Transport, drugim co do wielkości kolejowym przewoźniku towarowym w Czechach, działającym w rejonie Europy Środkowej i Południowej. Przejęcie zostanie sfinalizowane po uzyskaniu zgód organów antymonopolowych w Polsce, Czechach, Niemczech i Słowacji.

Branża motoryzacyjna umacnia swoją pozycję
zakupy i zaopatrzenie | 30 grudnia 2014

Branża motoryzacyjna umacnia swoją pozycję w polskiej gospodarce. Eksport produktów motoryzacyjnych stanowi już ok. 14-15 proc. ogółu wartości eksportu towarowego. Od kilku lat stale rośnie rola producentów części i akcesoriów samochodowych, których bardzo dobre wyniki przekładają się na wzrost całej motobranży w Polsce.

MLP Group wybuduje nowe magazyny dla sieci handlowych
magazyny | zakupy i zaopatrzenie | 31 października 2014

Deweloper magazynowy, MLP Group S.A., wybuduje łącznie ok. 120,8 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej dla trzech sieci handlowych: Merlin.pl, Małpka Express oraz Dyskont Czerwona Torebka.

Wskaż pracownikom nową drogę rozwoju kompetencji zawodowych
łańcuch dostaw | zakupy i zaopatrzenie | 24 października 2014

Seminarium dla działów personalnych WSTĘP WOLNY: Program rozwoju kompetencji zespołowych – symulator

Jak zwiększyć bezpieczeństwo na przejściach
zakupy i zaopatrzenie | 13 czerwca 2014

Co 7 godzin na polskich drogach ginie pieszy, a co 47 minut dochodzi do wypadku z udziałem pieszego – wynika z danych policji. Wzrost wypadków notuje się jesienią i zimą, kiedy szybciej zapada zmrok.

Koncesje utrudnią handel gazem LPG
zakupy i zaopatrzenie | 15 maja 2014

Polska Izba Gazu Płynnego wyraża zaniepokojenie z powodu projektu nowelizacji ustawy o zapasach ropy naftowej, która w kształcie przyjętym przez Sejm może oznaczać zahamowanie rozwoju branży LPG w Polsce oraz podwyżkę cen autogazu.

Samoobsługowe LPG od 7 maja
zakupy i zaopatrzenie | 7 maja 2014

Statoil Fuel & Retail Polska jako pierwsza firma paliwowa na polskim rynku wprowadziła samoobsługę przy tankowaniu autogazu, która znacznie przyspiesza proces tankowania. Od 7 maja br. samodzielne tankowanie LPG będzie możliwe na 240 przygotowanych technicznie stacjach Statoil w całym kraju.

Procter&Gamble otworzy w Warszawie europejskie centrum planowania i logistyki

500 osób zatrudni w tworzonym w Warszawie przez P&G Europejskie Centrum Planowania i Logistyki. Będzie zarządzać dostawami w 100 krajach, od producentów do fabryk firmy oraz dostawami do centrów dystrybucji i odbiorców.

Organizacje zakupowe w firmach wielooddziałowych
zakupy i zaopatrzenie | 16 stycznia 2009

"Mówimy jednym głosem" to motto przyświecające organizacji zakupowej w firmie Bayer AG. Obecnie menedżerowie działów zakupów stoją w obliczu wielu wyzwań związanych z zarządzaniem wielooddziałową organizacją zakupową a dążenie do synchronizacji procesów zakupowych jest jednym z nich.

  • 1
  • 2

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.