E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter

Zwiększona częstotliwość połączeń drobnicowych z Francją, Szwajcarią i Holandią przez PEKAES

01.04.2017, Redakcja e-logistyka.pl
Komentarze (0)

PEKAES, czołowy operator logistyczny, poinformował o zmianach w harmonogramie międzynarodowych linii drobnicowych

Z końcem marca br. firma zwiększyła częstotliwość wyjazdów do Francji oraz wprowadziła dodatkowe połączenia importowe  ze Szwajcarią i  Holandią.

Wysoka dynamika rozwoju międzynarodowego transportu drobnicowego wymaga od operatorów logistycznych stałego dostosowywania oferty do szybko zmieniających się  warunków na rynku, a tym samym zapewnienia większej dostępności połączeń pomiędzy krajami o najszybszej dynamice eksportu i importu towarów.

PEKAES poprzez zwiększenie częstotliwości kursów na najbardziej popularnych kierunkach skrócił znacznie czas dostawy przesyłek i usprawnił procesy związane z przepływem towarów.

Do tej pory linie do Francji realizowane były dwa razy w tygodniu, a doręczenie przesyłek zajmowało 5-6 dni roboczych. Dzięki uruchomieniu codziennych kursów eksportowych czas dostawy przesyłek skrócono o ponad połowę do 2-3 dni. Podobnie jest w przypadku kursów eksportowych do Szwajcarii i Holandii. 

W ostatnich latach doskonale rozwinęliśmy krajową sieć drobnicową, teraz przyszedł czas na dynamiczny rozwój połączeń międzynarodowych. Naszym celem jest obecność wszędzie tam, gdzie potrzebuje tego Klient. Dlatego też z konsekwencją rozwijamy i wzmacniamy naszą pozycję w Europie. mówi Maciej Bachman, Prezes Zarządu, PEKAES SA.

 

 

 

 

Grupa PEKAES regularnie zwiększa częstotliwość połączeń sieci drobnicowej w Europie. W ostatnim czasie, oprócz kolejnych codziennych połączeń z i do Niemiec firma uruchomiła także codzienne połączenia drobnicowe z Czechami i Słowacją oraz bezpośrednie połączenie do Rumunii. W ramach międzynarodowych przesyłek drobnicowych PEKAES przewozi towary w Europie we współpracy z 16 partnerami w 32 krajach.

 

Komentarzy: 0
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.