Rozwój InPost w Ameryce Północnej - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter

Rozwój InPost w Ameryce Północnej

01.04.2015, Redakcja e-logistyka.pl
Komentarze (0)

Paczkomaty® InPost – po intensywnej ekspansji w Europie – coraz odważniej podbijają rynek Ameryki Północnej. Już wkrótce innowacyjne terminale umożliwiające samodzielne nadawanie i odbieranie przesyłek będą dostępne dla odbiorców Kanadzie.

Możliwości najnowszej generacji urządzeń zostaną także zaprezentowane w USA podczas targów Click&CollectShow w Atlancie w dniach 8-9 kwietnia. Rynek Ameryki Północnej wciąż ma najmniejsze nasycenie pod względem rozwiązań typu click&collect, które z takim sukcesem podbijają europejski sektor dostaw dla e-commerce.

Click&Collect Show USA 2015 zgromadzi najważniejszych reprezentantów rynku e-commerce. Podczas targów zaplanowane są liczne wystąpienia przedstawicieli branży, między innymi takich firm, jak:Birchbox – największego sklepu internetowego z branży kosmetycznej, HelloFresh – internetowej platformy do zakupów produktów spożywczych, czySwipbox – duńskiego lidera usług logistycznych. Wśród prelegentów, którzy wezmą udział w wydarzeniu jest Tony Jasinski, prezes firmy InPost Kanada. W dniu 8 kwietnia poprowadzi on seminarium "Uproszczenie przyszłości dostaw 24/7 z wykorzystaniem automatycznych terminali". Głównym tematem wystąpienia będzie problem „ostatniej mili” oraz sposoby jego rozwiązania. Przedstawiony zostanie także potencjał Paczkomatów®InPost w realizacji szybkich i wygodnych dostaw dla klientów z branży e-handlu.

 

„Najbliższe targi są dla nas doskonałą okazją, aby zaprezentować w Stanach Zjednoczonych Paczkomaty® nowej generacji. Nasze terminale są systematycznie rozlokowywane w Kanadzie, jesteśmy także w fazie rozmów z licznymi partnerami na tym rynku. Perspektywicznie planujemy rozszerzyć działania w Ameryce Północnej i w związku z tym podejmujemy kroki, które pomogą nam zaprezentować się na rynku USA – największego obok Chin - światowego giganta e-commerce. Sprzedaż online cieszy się w Stanach Zjednoczonych niezwykłą popularnością, jednak wciąż brakuje tam rozwiązań gwarantujących bezpieczne dostawy przesyłek. Paczki w dalszym ciągu pozostawiane są przez kurierów na terenach posesji, przez co narażone są na uszkodzenia, a nawet kradzieże. Nasze Paczkomaty® - dostępne w trybie 24/7 - całkowicie zniwelują ten problem, umożliwiając klientom bezpieczne odbieranie przesyłek o dowolnej porze dnia i nocy. Jesteśmy przekonani, że udział w wydarzeniu będzie dla nas  dodatkowym wzmocnieniem naszej ekspansji na rynek Ameryki Północnej ” – mówi Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl, właściciela sieci Paczkomatów® InPost

Komentarzy: 0
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.