E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter

PEKAES z noworocznym przepisem na sukces!

15.02.2018, Redakcja e-logistyka.pl
Komentarze (0)

Pracownicy Grupy wydali Książkę Kucharską

Pracownicy PEKAES, czołowego operatora logistycznego, stworzyli unikatową publikację zatytułowaną „Książka Kucharska – Popisowe przepisy Zespołu PEKAES”. Pozycja zawiera kilkadziesiąt różnorodnych receptur na wyśmienite dania. Możną ją pobrać w wersji pdf na stronie www.pekaes.pl.

Obraz zawierający stół, żywność, talerz, naczynieOpis wygenerowany przy bardzo wysokim poziomie pewności

Na początku 2017 roku firma ogłosiła wewnętrzny konkurs i zainicjowała akcję wspólnego tworzenia książki kucharskiej. Projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem Pracowników Grupy PEKAES z całej Polski.

− „Cieszymy się, że nasza inicjatywa została przyjęta przez Pracowników z entuzjazmem. Adres zgłoszeniowy bardzo szybko zapełniał się różnorodnymi pomysłami na smakowite potrawy rekomendowane przez nasz Zespół. Przepisy gromadziliśmy do końca października, aby cały zbór wydać w formie książki, która jako niespodzianka noworoczna trafiła do naszych Klientów, Partnerów oraz Współpracowników”. − stwierdza Joanna Więckowska, Kierownik Działu Marketingu i Komunikacji PEKAES.

Aby ułatwić korzystanie z książki, przepisy odpowiednio pogrupowano i opatrzono ikonką nawiązującą do kategorii danego dania. Ponadto wyróżniono przepisy, które w firmowym konkursie zdobyły tytuł Przepisu Kwartału. Wśród polecanych receptur znalazło się wiele ciekawych propozycji między innymi na roladę szpinakową z wędzonym łososiem czy ciasto drożdżowe z białą czekoladą i malinami. Książka dostępna jest w wersji pdf w dziale Materiały do Pobrania na stronie www.pekaes.pl.

Komentarzy: 0
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.