Paczkomaty® Grupy Integer.pl zainstalowane na Islandii - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter

Paczkomaty® Grupy Integer.pl zainstalowane na Islandii

02.02.2015, Redakcja e-logistyka.pl
Komentarze (0)

Grupa Integer.pl zainstalowała Paczkomaty® na Islandii w ramach kontraktu na rzecz Iceland Post, islandzkiego narodowego operatora pocztowego.

Paczkomaty® będą działać pod marką PóstBoxw największych islandzkich miastach oraz przy stacjach benzynowych. Islandia jest kolejnym europejskim krajem, którego mieszkańcy mają możliwość korzystania z innowacyjnych urządzeń dostarczonych przez Grupę Integer.pl. Wśród narodowych operatorów, którzy wybrali polskie maszyny są: Australia Post, Omniva (dawniej Eesti Post), kolumbijski narodowy operator pocztowy (funkcjonujący na rynku pod brandem „4-72”) czy Saudi Post. Ostatnio Grupa Integer.pl zawarła także umowę z holenderskim PostNL.


Nasze maszyny sprawdzają się praktycznie na każdym rynku, stąd zarówno narodowi, jak i prywatni operatorzy wybierają na partnera biznesowego właśnie Grupę Integer.pl. Jestem przekonany, że Poczta Islandzka bardzo szybko odczuje korzyści z zainstalowanej sieciPaczkomatów® – tak jak miało to miejsce w przypadku Eesti Post czy Australia Post. Islandzki rynek e-commerce rozwija się w dwucyfrowym tempie, co powoduje dynamiczny wzrost zapotrzebowania na wygodne formy dostawy. Jestem pewien, że Paczkomaty® sieci PóstBox idealnie trafią w potrzeby Islandczyków- komentuje Rafał Brzoska.

 

Komentarzy: 0
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.