Karty paliwowe euroShell akceptowane na A4 Katowice-Kraków - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter

Karty paliwowe euroShell akceptowane na A4 Katowice-Kraków

13.11.2015, Redakcja e-logistyka.pl
Komentarze (0)

Stalexport Autostrada Małopolska S.A. (SAM S.A.) rozwija bezgotówkowy system płatności za przejazd A4 Katowice-Kraków. Od dzisiaj kierowcy przejeżdżający przez Place Poboru Opłat w Mysłowicach i Balicach mogą dokonywać płatności za podróż koncesyjnym odcinkiem autostrady A4 przy użyciu kart paliwowych marki euroShell.

Na bramkach autostradowych oraz stacjach paliw można posługiwać się również kartami flotowymi i paliwowymi marek PKN Orlen, Routex oraz UTA.

Karty euroShell akceptowane są na wszystkich płatnych odcinkach dróg w Polsce: na autostradach A1, A2 i A4 oraz na trasach objętych systemem viaTOLL. Kartami tymi można również dokonać płatności za zakup urządzenia pokładowego viaBOX niezbędnego do korzystania z systemu viaTOLL. Można też uregulować płatność za skorzystanie z pomocy drogowej oraz zapłacić mandat za wykroczenie drogowe.

Kartami flotowymi i paliwowymi można posługiwać się na bramkach A4 Katowice-Kraków od początku lutego br. Obecnie na Placach Poboru Opłat w Mysłowicach oraz Balicach kierowcy mogą dokonywać płatności kartami marek euroShell, PKN Orlen (Flota oraz Open Drive), UTA, jak również Routex. Karty Orlen akceptowane są na stacjach benzynowych tej marki (są one zlokalizowane na terenie Miejsc Obsługi Podróżnych przy koncesyjnym odcinku A4) oraz stacjach Bliska, z kolei karty Routex przyjmowane są na stacjach: Aral, BP, Eni oraz Statoil. Kartami UTA można posłużyć się w Polsce na stacjach wszystkich koncernów paliwowych: Shell, Statoil, BP, Lukoil, Lotos, Moya, Optima, Orlen, Bliska oraz Arge.

Możliwość dokonywania płatności kartami flotowymi i paliwowymi to efekt przeprowadzonej wymiany urządzeń poboru opłat, stanowiącej część kompleksowego programu zwiększenia przepustowości Placów Poboru Opłat realizowanego przez SAM S.A.

  • Czytaj więcej
  • A4
Komentarzy: 0
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.