E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter

Dynamiczny start 2018 w ESA logistika – nowy magazyn w Poznaniu

22.02.2018, Redakcja e-logistyka.pl
Komentarze (0)

ESA logistika, operator logistyczny, będący częścią Grupy Hitachi System Transport, odpowiadając na potrzeby swych klientów i rynku dynamicznie rozwija prowadzone operacje magazynowe w całej Polsce.

Najnowszy projekt w Prologis Park Poznań to już dziewiąty magazyn ESA w naszym kraju i dziewiętnasty w regionie. Na powierzchni prawie 5000m2 składowane będą głównie towary stałego partnera ESA logistikia z branży napojowej, jednak frima w ramach swej strategii rozwoju na najbliższe lata, będzie dążyć do dalszego rozszerzenia działalnosci magazynowej nie tylko w Polsce, ale w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Nowy rok, nowe wyzwania a więc i nowy magazyn. To ważny krok na drodze do dalszego rozwoju ESA logistika w Polsce, nie tylko pod względem powierzchni, ale przede wszystkim jako kompleksowego operatora usług logistycznych z siecią transportowo-magazynową obejmująca cały kraj. Jest to nasza pierwsza lokalizacja w Polsce Zachodniej, ale z pewnością nie ostatnia. – podsumował wydarzenie Kierownik Produktu Magazynowego ESA logistika Dariusz Walczyk.

ESA Logistika specjalizuje się w optymalizacji procesów magazynowania z wykorzystaniem japońskich technologii oraz metodyki Lean. W związku z nieustającym zapotrzebowaniem na powierzchnię magazynową w naszym kraju, ESA oprócz usług standardowego składowania proponuje swoim Klientom programy partnerskie doskonalące procesy logistyczne oraz usługi intralogistyczne typu in-house. 

Komentarzy: 0
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.