E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter

DHL po raz kolejny zostało wyróżnione tytułem Marki Godnej Zaufania

01.07.2017, Redakcja e-logistyka.pl
Komentarze (0)

W badaniu przeprowadzonym na zlecenie miesięcznika „My Company Polska”, DHL zwyciężyło w kategorii „Firmy oferujące usługi kurierskie” otrzymując największą liczbę wskazań (37,2%)

W badaniu wzięło udział ponad 350 marek, ale tylko 23 spośród nich otrzymało tytuł najbardziej godnych zaufania. Wśród nagrodzonych, już drugi rok z rzędu, znalazło się DHL, które w ciągu 26 lat obecności na polskim rynku stało się jedną z wiodących firm logistycznych w kraju. Marka zawdzięcza swoją popularność przede wszystkim szerokiej ofercie usług krajowych i międzynarodowych oraz wysokiej jakości obsługi klienta. 

 

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zdobyliśmy tytuł Marki Godnej Zaufania w kategorii usług kurierskich. Jest to dla nas wyróżnienie tym cenniejsze, że wyboru dokonali polscy przedsiębiorcy. Każdego dnia staramy się dbać o naszych klientów. Proponujemy im nowoczesne i elastyczne rozwiązania, staramy się jak najlepiej dopasowywać do ich potrzeb, z uwagą słuchamy wszystkich opinii i wyciągamy wnioski. Chcemy, by DHL był firmą logistyczną, która stanowi pierwszy wybór konsumentów i jest synonimem najwyższej jakości. Ta nagroda to nie tylko dowód, że nasz wysiłek przynosi rezultaty, ale także silna motywacja do dalszej pracy – komentuje Igor Caban, Dyrektor Zarządzający DHL Parcel Polska. 

 

Zadowolenie z otrzymania wyróżnienia wyraził Tomasz Buraś, Dyrektor Zarządzający dywizją DHL Express w Polsce, świadczącą międzynarodowe usługi ekspresowe: - Z satysfakcją przyjęliśmy informację o ponownym uhonorowaniu DHL tytułem Marki Godnej Zaufania. To powód do dumy i sukces całej organizacji DHL w Polsce, wszystkich pracowników i kurierów odpowiadających za codzienną kompleksową obsługę klientów i dbających o ich zadowolenie. Cieszymy się, że klienci identyfikują markę DHL jako Godną Zaufania, gdyż to oznacza, że doceniają nasze starania w zapewnianiu im wysokiej jakości usług.

 

Badanie w formie ankiety on-line zostało przeprowadzone wśród firm i podmiotów gospodarczych sektora MŚP w Polsce i miało za zadanie poznać ich opinię na temat najlepszych marek, produktów i usług. Za realizację badania oraz opracowanie wyników odpowiadała firma badawcza Kantar Millward Brown. W sondażu wzięło udział ponad 900 respondentów, którzy poproszeni zostali o udzielenie spontanicznej odpowiedzi, której marce w danej kategorii ufają najbardziej. W każdej z kategorii mogli wskazać tylko jedną markę.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 20 czerwca w Restauracji Belvedere w Warszawie.
W imieniu DHL nagrodę odebrały Tina Sobocińska, Dyrektor ds. Personalnych i Komunikacji DHL Parcel oraz Anna Kania-Okieńczyc, Dyrektor ds. Marketingu DHL Parcel.

 

Pełne wyniki badania można znaleźć w miesięczniku „My Company Polska”, którego emisja odbyła się 21.06.2017 roku. 

Komentarzy: 0
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.