E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter

DHL Global Forwarding wyróżniony ponownie!

31.07.2017, Redakcja e-logistyka.pl
Komentarze (0)

DHL Global Forwarding - globalny lider frachtu lotniczego i morskiego, wchodzący w skład Deutsche Post DHL Group już po raz trzeci został nagrodzony przez linię lotniczą Emirates Cargo podczas „Wieczoru z Emirates”, który odbył się w czerwcu w Warszawie

  • Wyróżnienie od linii lotniczych Emirates Cargo
  • Wyróżnienie w „Rankingu firm TSL – Dziennik Gazeta Prawna” za przychody z deklarowanej głównej działalności – spedycja.

Jako jeden spośród blisko 100 agentów, z którymi na stałe współpracuje Emirates, DHL Global Forwarding kolejny rok z rzędu znalazł się w czołówce pod kątem największej ilość cargo lotniczego. Roczne nagrody dla najlepszych agentów są kluczowym elementem polityki Emirates SkyCargo, a także doskonałą okazją do podziękowania tym agentom, którzy wnoszą realny wkład we wspieranie sukcesu linii. „Jest to ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że otrzymaliśmy je kolejny rok z rzędu” podkreśla Prezes Zarządu DHL Global Forwarding, Krzysztof Bielica.

 

Z kolei organizator konkursu „Ranking firm TSL” – Dziennik Gazeta Prawna - uhonorował DHL Global Forwarding wyróżnieniem w kategorii przychody z deklarowanej głównej działalności – spedycja, podczas uroczystej gali w Warszawie. „Bardzo dziękujemy organizatorom za docenienie wysiłku całego naszego zespołu. Niezmiernie cieszy nas fakt, że co roku plasujemy się w czołówce firm biorących udział w Rankingu TSL. Jest to dla nas powód do dumy, gdyż kolejne wyróżnienie zawdzięczamy wspólnej i zespołowej pracy. To uhonorowanie naszych codziennych wysiłków, zaangażowania, skuteczności oraz efektywności.” – podsumowuje Krzysztof Bielica.

 

Komentarzy: 0
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.