E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter

Udana współpraca logistyczna przedłużona przez SAS i Kuehne + Nagel

15.03.2017, Redakcja e-logistyka.pl
Komentarze (0)

SAS Scandinavian Airlines (SAS Obsługa Techniczna) przedłużyła swój kontrakt z Kuehne + Nagel na globalne, zewnętrzne usługi logistyczne aż do 2020 roku.

Zgodnie z umową, Kuehne + Nagel świadczy usługi z kilku, strategicznych lokalizacji na świecie i jest odpowiedzialna za międzynarodowy transport części zamiennych dla floty samolotów SAS. Całodobowa obsługa, siedem dni w tygodniu przez dokładnie 365 dni w roku gwarantuje terminowe dostawy części zamiennych, począwszy od silników lotniczych, aż do śrub okien kokpitu. Zespół pracowników Kuehne + Nagel dokonuje nieustannego przeglądu i optymalizacji łańcucha dostaw, co z kolei przekłada się na efektywne zmniejszanie kosztów związanych z transportem, a także skutkuje zwiększeniem wydajności całego procesu.

„Nasza współpraca z Kuehne + Nagel zapewnia sprawny i innowacyjny łańcuch dostaw, co jest niezwykle ważne w przypadku prawidłowego funkcjonowania linii lotniczych. W przemyśle lotniczym, opóźnienia lub błędy mogą przyczynić się do powstania bardzo wysokich kosztów, dlatego też rzetelność i profesjonalizm reprezentowany przez naszego operatora logistycznego stanowi niewątpliwe klucz do naszego sukcesu” – powiedział Gustav Johansson, Dyrektor Strategiczny Związku SAS.

Jens Davidsen, Dyrektor Spedycji lotniczej z Kuehne + Nagel w Danii powiedział: "Rozwiązania logistyczne dla przemysłu lotniczego mają strategiczne znaczenie dla Kuehne + Nagel. Złożone wymagania naszego partnera SAS, wymagają zastosowania zindywidualizowanych rozwiązań „od drzwi do drzwi”. Jest nam niezmiernie miło, że SAS postanowiła przedłużyć, trwającą od 2006 roku współpracę z Kuehne + Nagel aż o kolejne trzy lata. Z pewnością, stanowi to wynik ciężkiej pracy naszego zespołu ekspertów, a także długoterminowego zaangażowania oraz doświadczenia w przemyśle lotniczym ".

Kuehne + Nagel rozwija i wdraża specjalne, dostosowane do przemysłu lotniczego rozwiązania dla producentów, firm leasingowych, linii lotniczych i usługodawców w zakresie produkcji, konserwacji, napraw, obsługi naziemnej oraz w czasie lotu.

Komentarzy: 0
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.