Wiadomości - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
Wiadomości
Polska może dostać 3 mld euro mniej
5 grudnia 2005

Brytyjczycy opublikują oficjalną propozycję porozumienia budżetowego. Wciąż nie wiadomo, jak duże będą cięcia funduszy dla nowych krajów UE - w weekend pojawiły się w prasie informacje, że Polska straci nie 6, a 3 mld euro.

Nagrody kosztem ofiar II wojny światowej
2 grudnia 2005

"Rzeczpospolita": Władze fundacji odpowiadającej za pomoc dla ofiar II wojny światowej wypłaciły sobie dziesiątki tysięcy złotych nagród.

MÓJ BIZNES nr 5 dodatek do Gazety Wyborczej nr 50 - MAGICZNE SŁOWO OUTSOURCING
1 marca 2005

Do kogo być podobnym, czyli kształt firmy. Podczas naszych spotkań z przedsiębiorcami często pytamy uczestników, jak wyobrażają sobie przedsiębiorstwo. W odpowiedzi najczęściej słyszymy o halach produkcyjnych, wielkich maszynach, skomplikowanych liniach produkcyjnych, sieci dystrybucji i biurach projektowych.

PRACA dodatek do GW Szczecin nr 43 - Raport o polskich menedżerach
łańcuch dostaw | 21 lutego 2005

Błędy naszych szefów. Jakie błędy popełniają nasi szefowie najczęściej? Czym to skutkuje dla nas - pracowników - i firmy, w której pracujemy? Jak pracę naszych kierowników oceniają specjaliści? Prezentujemy wyniki najnowszego badania polskich menedżerów.

Zarządzanie flotą
transport i spedycja | 14 lutego 2005

Flota pod okiem zarządcy. Przeglądy, naprawy, ubezpieczenia i rozliczanie kosztów. Nie masz czasu, aby zajmować się swoimi firmowymi samochodami? A może po prostu chcesz na nich zaoszczędzić? Zatrudnij więc firmę, która będzie nimi zarządzać.

Poczta wprowadza nowe usługi by móc konkurować
transport i spedycja | 14 lutego 2005

Poczta Polska rozszerza działalność - zapowiedział w Szczecinie Wojciech Hałka, wiceminister infrastruktury. Pocztowcy będą teraz dodatkowo świadczyć usługi m.in. spedycyjne i logistyczne. - Mamy potężną konkurencję wśród nowych mediów. Nadszedł czas, kiedy wysyłamy faksy, mejle, SMS-y, a nie listy. To dlatego rozszerzamy gamę naszych usług - mówi Tadeusz Bartkowiak, dyrektor generalny Poczty Polskiej.

KODY KRESKOWE. Jak poprawić ich jakość
14 lutego 2005

Weryfikator prawdę ci powie. Za grube kreski, brak marginesu albo za mały kod kreskowy - to najważniejsze wady, które uniemożliwiają często odczytanie kodu. I numer trzeba wtedy wprowadzać ręcznie.

PRACA nr 7 dodatek do Gazety Wyborczej nr 37 - Raport o polskich menedżerach
łańcuch dostaw | 14 lutego 2005

Jakie błędy popełniają nasi szefowie najczęściej? Czym to skutkuje dla nas - pracowników - i firmy, w której pracujemy? Jak pracę naszych kierowników oceniają specjaliści? Prezentujemy wyniki najnowszego badania polskich menedżerów.

Magazynowanie i recykling: Projekt polskich i niemieckich naukowców
14 lutego 2005

Myślący kontener. Polscy i niemieccy naukowcy skonstruowali pojemnik, który oddziela opakowania szklane od opakowań z innych materiałów i rozpoznaje kolory szkła. To może być przełom w składowaniu odpadów.

Opakowania na targach
30 listopada -1

Specjaliści z branży logistycznej od prawie 25 lat spotykają się na Poznańskim Międzynarodowym Salonie Techniki Pakowania i Logistyki "Taropak"

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.