Wiadomości - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
Wiadomości
Henryka Bochniarz - wiceprezydent Boeing Company International na Europę Środkową i Wschodnią
łańcuch dostaw | 6 lipca 2006

Od poniedziałku sprawami Boeinga w Europie Środkowej i Wschodniej kieruje Henryka Bochniarz. O to jak odnajduje się w nowym środowisku pytali dziennikarze Rzeczpospolitej.

Boeing wygrywa z Airbusem
transport i spedycja | 6 lipca 2006

Zarząd Airbusa przyznaje, że trwająca 5 lat przewaga nad Boeingiem na rynku europejskim to już historia.

Dźwignie zakupowe ARAIA
łańcuch dostaw | 6 lipca 2006

W ramach II Forum Zakupowego POLZAK, ARAIA, firma konsultingowa wyspecjalizowana w zarządzaniu zaopatrzeniem, zaprezentowała własne “skuteczne techniki optymalizacji kosztów zakupu na poziomie strategicznym”. Zawarła je w tzw. 12 dźwigniach zakupowych.

Porty Lotnicze pod lupą komisji
5 lipca 2006

Minister Transportu i Budownictwa Jerzy Polaczek powołał do życia komisję mającą na celu przeprowadzenie inwentaryzacji mienia Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze".

Zmiany w PLL LOT
łańcuch dostaw | 5 lipca 2006

Władysław Bartoszewski nie będzie już szefem rady nadzorczej PLL LOT.

Zmiany w PLL LOT
transport i spedycja | 5 lipca 2006

PLL LOT czeka wybór nowego zarządu jak i przygotowania do debiutu giełdowego. W przyszłym tygodniu planowany jest wybór nowego prezesa spółki.

Groźba kary za biopaliwa
5 lipca 2006

Za 20 procentowy udział biokomponentów w wytwarzanym przez Rafinerię Trzebinia paliwie Urząd Regulacji Energetyki chce nałożyć na producenta karę.

VII Kongres Spedytorów
transport i spedycja | 5 lipca 2006

Dlaczego ustawodawca hamuje rozwój branży logistycznej? Jaka jest skala zaniedbań w Polsce? - pytali uczestnicy VII Kongresu Spedytorów.

Gazoport w Zatoce Gdańskiej
4 lipca 2006

Eksperci zebrani na sympozjum “Dywersyfikacja źródeł energii – szansą rozwoju polskiej gospodarki morskiej” uważają, że budowa gazoportu w Zatoce Gdańskiej byłaby korzystniejsza ekonomicznie, niż budowa w innym miejscu – podaje za PAP Puls Biznesu.

Dwugodzinny strajk ostrzegawczy LOT
transport i spedycja | 4 lipca 2006

Personel pokładowy linii lotniczych LOT zapowiada strajk ostrzegawczy. Protest ma odbyć się w środę 5 lipca i potrwać dwie godziny - od 5:30 do 7:30.

Chiny czwartą gospodarką świata
4 lipca 2006

Chiny mają czwartą gospodarkę świata - podał "China Daily", powołując się na najnowsze, zweryfikowane statystyki Banku Światowego.

Optymistyczne sprawozdanie z działalności Izby Celnej w Gdyni
4 lipca 2006

Tendencja wzrostowa zarówno w zakresie ilości zgłoszeń celnych obsługiwanych w Izbie, jak i pobieranych należności utrzymuje się już od dłuższego czasu. Nie naruszyło tej prawidłowości nawet wejście Polski do UE.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.