E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
Nasi partnerzy
 • e-bit.edu.pl - Instytut Logistyki i Magazynowania

  W ramach zespołu ds. szkoleń zajmujemy się promocją oraz wdrażaniem nowoczesnego systemu kształcenia w formule e-learning, pozwalającą obniżyć koszty szkoleniowe i przeszkolić dużą liczbę uczestników w dowolnym miejscu i czasie. Na co dzień tworzymy kursy i wdrażamy nasze rozwiązania w administracji publicznej oraz przedsiębiorstwach prywatnych. Specjalizujemy się w szkoleniach z dziedzin e-gospodarki, e-administracji, logistyki i magazynowania oraz standardów GS1. Naszymi partnerami są Wyższa Szkoła Logistyki oraz Centrum Edukacji Logistycznej.

 • decyzje-IT.pl

  decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie.

 • GazetaPraca.pl

  GazetaPraca.pl to serwis z ofertami pracy, praktyk i staży. Od ponad 6 lat łączy on tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy. Jest w czołówce najpopularniejszych w Polsce serwisów rekrutacyjnych. GazetaPraca.pl oferuje nie tylko bogatą bazę aktualnych ogłoszeń ale także rozbudowaną część poradnikową zawierającą artykuły i porady dotyczące kariery oraz informacje o rynku pracy. Studentów szczególnie zapraszamy do sekcji „Praca dla studentów”. GazetaPraca.pl to także poniedziałkowe wydanie prasowe (dodatek do Gazety Wyborczej), w którym publikowane są ogłoszenia rekrutacyjne oraz artykuły poświęcone rynkowi pracy.

 • HRK

  Wspieramy przedsiębiorstwa w podnoszeniu efektywności działania oraz w rozwoju kompetencji pracowników. Stosujemy nowoczesne narzędzia i technologie służące zarządzaniu kapitałem ludzkim. Jesteśmy autorami innowacyjnych rozwiązań i liderem rynku w wielu usługach z obszaru HR. Potrzeby każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jesteśmy partnerem firmy we wszystkich fazach realizacji projektu – od diagnozy potrzeb, po weryfikację efektów wdrożonego programu działań. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.

 • Jooble

  Jooble

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.