Artykuły w kategorii magazynowanie - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
Wiadomości
P3 wynajęło ponad 8.000 m² powierzchni magazynowej
magazyny | 30 października 2015

WHEELS Logistics, Hager Polo oraz Euroser wynajęły łącznie 8.380 m² powierzchni w dwóch parkach logistycznych w Polsce należących do P3

DSV Road dynamicznie rozwija się w Łodzi
magazyny | logistyka | 26 października 2015

Z początkiem października 2015 roku DSV Road rozpoczęło działalność w nowym obiekcie logistycznym zlokalizowanym w Panattoni Business Center Łódź II. Przeprowadzka zbiegła się z rozszerzeniem współpracy z jednym z kluczowych klientów operatora w Polsce firmą ABB.

7R Logistic sprzedał magazyny w Gdańsku-Kowalach
magazyny | 14 października 2015

Transakcja dotyczyła trzech magazynów o łącznej powierzchni 60.000 m2.

P3 wynajmuje 105.000 m² powierzchni magazynowej
magazyny | 14 października 2015

P3, właściciel, deweloper i zarządca europejskich obiektów logistycznych, wynajął 105.475 m² powierzchni magazynowej w Polsce w pierwszych trzech kwartałach 2015

Mobilna drukarka Leitz Icon
magazyny | 5 października 2015

Potrzebne są strzałki kierunkowe w magazynie, oznaczenie regałów, naklejki informacyjne, taśmy blokujące dostęp czy różnego rozmiaru naklejki ta drukarka daje niemal nieograniczone możliwości.

Leroy Merlin wynajmuje 53 000 mkw. w Centralnej Polsce
magazyny | 1 października 2015

Leroy Merlin, uruchomi nowe centrum dystrybucyjne pod Strykowem. Powstanie tam magazyn typu BTS o powierzchni najmu 53 000 mkw., obsługujący sklepy Leroy Merlin w całym kraju.

Powstanie Centrum Logistyczne 7R Logistic Gdańsk-Kowale IV
magazyny | 1 października 2015

7R Logistic, deweloper i zarządca magazynów dostarczy kolejny magazyn w Kowalach koło Gdańska. Nowa inwestycja firmy – hala magazynowa z zapleczem biurowym o powierzchni 17 499 mkw.

Gigant rynku e-commerce zrobił kolejny krok na drodze ekspansji w Polsce
magazyny | 30 września 2015

DocData Fulfilment Solutions sp. z o.o wykorzystuje potencjał najszybciej rozwijającego się na kontynencie rynku handlu internetowego i wzmacnia swoją obecność w Polsce.

Silny popyt i budowlana ofensywa deweloperów na rynku powierzchni magazynowych
magazyny | 13 sierpnia 2015

Dobre wyniki makroekonomiczne pozytywnie stymulują rozwój sektora powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce. Silny popyt na poziomie 1,27 mln mkw. i spadający we wszystkich regionach poziom pustostanów motywuje deweloperów do uruchamiania kolejnych inwestycji nie tylko na dojrzałych rynkach, ale też w nowych lokalizacjach.

Polska drobnica rośnie w siłę
magazyny | 24 czerwca 2015

Rynek przewozów drobnicowych w Polsce dynamicznie się rozwija. Nowe centra dystrybucyjne rosną w całej Europie centralnej, a firmy coraz częściej decydują się na konsolidację zapasów w ramach magazynów obejmujących większe regiony. Ich sprawna obsługa jest możliwa właśnie dzięki dobrze rozwiniętemu transportowi drobnicowemu.

DSV otwiera największe centrum logistyczne w Niemczech
magazyny | 19 czerwca 2015

Już w sierpniu aż sześć niemieckich oddziałów DSV zostanie połączonych w ramach jednego, nowoczesnego centrum logistycznego w Krefeld. Nowa lokalizacja w pobliżu Dusseldorfu pomieści wszystkie trzy dywizje DSV – Road, Solutions oraz Air & Sea.

Wzrosła podaż powierzchni logistycznych i magazynowych
magazyny | 15 czerwca 2015

Podaż powierzchni logistycznej i magazynowej w Europie wzrosła w I kw. br. o 6% wobec 2014 r.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.