Artykuły w kategorii magazynowanie - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
Wiadomości
Aktywność na rynku magazynowym rośnie
magazyny | 23 lipca 2014

W Polsce przybywa nowych projektów magazynowych, także tych budowanych spekulacyjnie - podaż przekroczyła już 8 milionów mkw.

Jak wygląda rynek powierzchni magazynowych po 1 kwartale
magazyny | 21 maja 2014

Czynsze ustabilizowały się, deweloperzy kuszą bonusami w regionach z wysokim wskaźnikiem pustostanów.

Bardzo dobre rozpoczęcie roku dla rynku magazynowego w Polsce
magazyny | 24 kwietnia 2014

Całkowity popyt na powierzchnie magazynowe w Polsce w I kw. wyniósł ponad 400 000 mkw. – co jest najlepszym początkiem roku od 6 lat.

Kontenery siatkowe - dla kogo?
magazyny | 31 marca 2014

Wybór odpowiednich pojemników do magazynowania i przenoszenia towarów zależy od trzech czynników – rodzaju przechowywanych produktów, wielkości i konstrukcji przestrzeni magazynowej oraz posiadanego budżetu.

Rekordowy najem powierzchni magazynowych w Polsce
magazyny | 14 lutego 2014

Polski rynek magazynowy i przemysłowy jest w dobrej kondycji. Pod koniec 2013 roku w budowie było 624.000 mkw. powierzchni magazynowych, a ostatni kwartał zaznaczył się rekordową aktywnością ze strony najemców. Wynajęto aż 904.000 mkw. Jest to najlepszy wynik w Polsce w tym segmencie rynku.

Efekt Amazon - obraz polskiego rynku magazynowego
magazyny | 10 lutego 2014

Poprawiająca się koniunktura gospodarcza, dobre prognozy na przyszłość i wejście firmy Amazon do Polski wyraźnie napędziły popyt na magazyny w 2013 r.

Nowoczesny magazyn, to automatyczny magazyn
magazyny | 31 stycznia 2014

Z badania przeprowadzonego przez Panel Polskich Menadżerów Logistyki wynika, że blisko 60 proc. firm w Polsce nie zastanawiało się nawet nad wdrożeniem automatyki magazynowej. To znikome zainteresowanie wynika często z niewiedzy i braku świadomości dotyczących wymiernych efektów takiego przedsięwzięcia.

Nie zostawiaj wózków na lodzie
magazyny | 29 stycznia 2014

Zima wiążę się z utrudnionymi warunkami eksploatacji parku maszynowego ze względu na niską temperaturę, ograniczoną widoczność i śliską nawierzchnię, co może powodować awarie i znacząco skrócić czas życia pojazdu. Jak przygotować urządzenia do zimy?

Powierzchnie magazynowe w Warszawie - raport
magazyny | logistyka | 5 grudnia 2013

Jones Lang LaSalle opublikował nowy raport dotyczący runku magazynowego w rejonie Warszawy.

Błędy na magazynie, jak ich unikać?
magazyny | 20 września 2013

Zgodnie z danymi publikowanymi przez Państwową Inspekcję Pracy, rokrocznie dochodzi do blisko 160 wypadków w miejscach magazynowania towarów. Mimo licznych akcji edukacyjnych, nagłaśniających kwestie związane z bezpieczeństwem pracy w magazynie, liczba tego typu zdarzeń nie spada.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.