Artykuły w kategorii magazynowanie - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
Wiadomości
Leroy Merlin wynajmuje 53 000 mkw. w Centralnej Polsce
magazyny | 1 października 2015

Leroy Merlin, uruchomi nowe centrum dystrybucyjne pod Strykowem. Powstanie tam magazyn typu BTS o powierzchni najmu 53 000 mkw., obsługujący sklepy Leroy Merlin w całym kraju.

Powstanie Centrum Logistyczne 7R Logistic Gdańsk-Kowale IV
magazyny | 1 października 2015

7R Logistic, deweloper i zarządca magazynów dostarczy kolejny magazyn w Kowalach koło Gdańska. Nowa inwestycja firmy – hala magazynowa z zapleczem biurowym o powierzchni 17 499 mkw.

Gigant rynku e-commerce zrobił kolejny krok na drodze ekspansji w Polsce
magazyny | 30 września 2015

DocData Fulfilment Solutions sp. z o.o wykorzystuje potencjał najszybciej rozwijającego się na kontynencie rynku handlu internetowego i wzmacnia swoją obecność w Polsce.

Silny popyt i budowlana ofensywa deweloperów na rynku powierzchni magazynowych
magazyny | 13 sierpnia 2015

Dobre wyniki makroekonomiczne pozytywnie stymulują rozwój sektora powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce. Silny popyt na poziomie 1,27 mln mkw. i spadający we wszystkich regionach poziom pustostanów motywuje deweloperów do uruchamiania kolejnych inwestycji nie tylko na dojrzałych rynkach, ale też w nowych lokalizacjach.

Polska drobnica rośnie w siłę
magazyny | 24 czerwca 2015

Rynek przewozów drobnicowych w Polsce dynamicznie się rozwija. Nowe centra dystrybucyjne rosną w całej Europie centralnej, a firmy coraz częściej decydują się na konsolidację zapasów w ramach magazynów obejmujących większe regiony. Ich sprawna obsługa jest możliwa właśnie dzięki dobrze rozwiniętemu transportowi drobnicowemu.

DSV otwiera największe centrum logistyczne w Niemczech
magazyny | 19 czerwca 2015

Już w sierpniu aż sześć niemieckich oddziałów DSV zostanie połączonych w ramach jednego, nowoczesnego centrum logistycznego w Krefeld. Nowa lokalizacja w pobliżu Dusseldorfu pomieści wszystkie trzy dywizje DSV – Road, Solutions oraz Air & Sea.

Wzrosła podaż powierzchni logistycznych i magazynowych
magazyny | 15 czerwca 2015

Podaż powierzchni logistycznej i magazynowej w Europie wzrosła w I kw. br. o 6% wobec 2014 r.

Wyzwania efektywnej gospodarki magazynowej
magazyny | 24 maja 2015

Przed jakimi wyzwaniami z obszaru gospodarki magazynowej stają współcześnie dystrybutorzy szeroko pojętej branży artykułów budowlanych, sanitarnych i grzewczych?

Hossa na polskim rynku powierzchni magazynowych trwa
magazyny | 20 maja 2015

Wzrost produkcji, eksportu i konsumpcji wewnętrznej pozytywnie przekłada się na wyniki na rynku powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce. Aktywność deweloperska nie słabnie. Obecnie w budowie jest 600 000 mkw., w pierwszych miesiącach roku poziom pustostanów spadł poniżej 6%, a łączny popyt przekroczył 625 000 mkw. wynika z raportu AXI IMMO.

Do końca 2015 r. na rynek trafi blisko 606 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej
magazyny | 11 maja 2015

W pierwszych trzech miesiącach bieżącego roku całkowita podaż powierzchni biurowej na dziewięciu głównych rynkach w Polsce przekroczyła 7 mln mkw. Do użytku oddano inwestycje o łącznej powierzchni ponad 143 tys. mkw.

Piast Cargo wynajmuje magazyny w P3 Piotrków
magazyny | 23 kwietnia 2015

Piast Cargo, dynamicznie rozwijająca się firma logistyczna, wybrała P3 Piotrków na lokalizację swojego centralnego magazynu dystrybucyjnego w Polsce. Umowa najmu dotyczy 5270 m kw

7R Solution zmienia lokalizację magazynu w Krakowie
magazyny | 9 kwietnia 2015

Od kwietnia dysponuje powierzchnią magazynową 1800 mkw. na terenie hali w Brzeziu koło Krakowa.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.