Artykuły w kategorii logistyka - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
Wiadomości
Podręcznik dobrego pracownika magazynowego
logistyka | 5 października 2006

Każdy pracownik, bez znaczenia jaką pozycję piastuje w firmie, chce wykonywać swoją pracę dobrze. Jednak często nie pamiętamy, co to właściwie jest dobra praca. Rene Jones dzieli się szesnastoma pomysłami, które można zastosować w pracy w magazynie.

Ryzykowne łańcuchy dostaw
logistyka | 5 października 2006

Trzech na czterech menedżerów ds. zarządzania łańcuchami dostaw w największych amerykańskich korporacjach skarży się, że w ciągu ostatnich pięciu lat zdarzyły im się zakłócenia, po których powrót do normalności trwał nawet kilka miesięcy. Specjaliści twierdzą, że rośnie ryzyko takich zdarzeń.

General Motors odpada pozostawiając miejsce dla Forda
logistyka | 5 października 2006

Zerwanie rozmów w sprawie aliansu GM, Renault i Nissana otwiera Fordowi drzwi do negocjacji z francuskim i japońskim producentem.

Czy Boeing wykorzysta opóźnienia Airbusa?
logistyka | 5 października 2006

EADS ma kolejny powód do zmartwienia – dostawy Airbusa A380 są znowu opóźnione. Pojawia się pytanie, czy tę sytuację wykorzysta konkurencja.

Osobistości rynku paliwowego
logistyka | 4 października 2006

I stało się - cena ropy na nowojorskiej giełdzie spadła do poziomu z lutego. Z tej okazji e-logistyka.pl zaprasza Państwa do zapoznania się z sylwetkami osób mających na rynku paliwowym dużo do powiedzenia

Peter D. Sutherland, czyli dwa w jednym
logistyka | 4 października 2006

Czy można być prezesem BP, stojąc jednocześnie na czele Goldman Sachs International? Peter D. Sutherland jest odpowiedzią na to pytanie – można.

Igor Chalupec – prezes PKN Orlen SA
logistyka | 4 października 2006

Kiedy startował na stanowisko prezesa Orlenu musiał pokonać 11 innych kandydatów. Cały skład rady nadzorczej nie miał jednak wątpliwości, że to odpowiedni człowiek i to właśnie Chalupec zajął miejsce odwołanego w połowie sierpnia 2004 roku Jacka Walczykowskiego.

Jannik Lindbæk – głowa Statoil
logistyka | 4 października 2006

Urodzony w 1939 roku Lindbæk piastuje stanowisko Prezesa Zarządu Statoil od listopada 2003 roku. Niedawno został wybrany na kolejną kadencję.

Paweł Olechnowicz – człowiek sterujący grupą Lotos
logistyka | 4 października 2006

Jako Prezes Zarządu, a jednocześnie Dyrektor Generalny Grupy Lotos pracuje od 12 marca 2002 roku.

Jeroen van der Veer – prezes najbardziej znanej muszli świata
logistyka | 4 października 2006

Jeroen van der Veer kieruje pracami zarządu w Royal Dutch Shell. Od 2004 przeprowadza firmę przez szereg ważnych zmian, mających na celu uproszczenie zarządzania organizacją.

Ekspansja FM Logistic
logistyka | 28 września 2006

FM Logistic przedstawiło plany rozwoju grupy na terenach Europy Centralnej. w Polsce, FM Logistic planuje otwarcie kolejnych 10 platform w ciągu najbliższych dwóch lat.

Euro 3 jeszcze legalne
logistyka | 28 września 2006

Samochody ciężarowe z homologacją Euro 3 będzie można jeszcze rejestrować po 1 października. Wtedy to, wchodzi w życie norma czystości spalin Euro 4.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.