Artykuły w kategorii logistyka - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
Wiadomości
Andreas Renschler - członek zarządu Daimler Chrysler
logistyka | 11 października 2006

Co prawda prezesem spółki jest dr Dieter Zetsche, jednak to właśnie Andreas Renschler stoi na czele działu samochodów ciężarowych

Bernd Pischetsrieder - za sterem Grupy Scania
logistyka | 11 października 2006

Pischetsrieder ma szczególną rolę do odegrania przy ewentualnej konsolidacji z MAN, jako że jest nie tylko prezesem Scanii, ale również Volkswagena.

Håkan Samuelsson - Szef firmy MAN
logistyka | 11 października 2006

W ostatnich dniach dużo się mówi o planach połączenia MANa i Scanii. Dlatego dzisiaj prezentujemy sylwetki szefów tych firm, jak również kilku innych z rynku producentów samochodów ciężarowych.

Podręcznik dobrego pracownika magazynowego
logistyka | 5 października 2006

Każdy pracownik, bez znaczenia jaką pozycję piastuje w firmie, chce wykonywać swoją pracę dobrze. Jednak często nie pamiętamy, co to właściwie jest dobra praca. Rene Jones dzieli się szesnastoma pomysłami, które można zastosować w pracy w magazynie.

Ryzykowne łańcuchy dostaw
logistyka | 5 października 2006

Trzech na czterech menedżerów ds. zarządzania łańcuchami dostaw w największych amerykańskich korporacjach skarży się, że w ciągu ostatnich pięciu lat zdarzyły im się zakłócenia, po których powrót do normalności trwał nawet kilka miesięcy. Specjaliści twierdzą, że rośnie ryzyko takich zdarzeń.

General Motors odpada pozostawiając miejsce dla Forda
logistyka | 5 października 2006

Zerwanie rozmów w sprawie aliansu GM, Renault i Nissana otwiera Fordowi drzwi do negocjacji z francuskim i japońskim producentem.

Czy Boeing wykorzysta opóźnienia Airbusa?
logistyka | 5 października 2006

EADS ma kolejny powód do zmartwienia – dostawy Airbusa A380 są znowu opóźnione. Pojawia się pytanie, czy tę sytuację wykorzysta konkurencja.

Osobistości rynku paliwowego
logistyka | 4 października 2006

I stało się - cena ropy na nowojorskiej giełdzie spadła do poziomu z lutego. Z tej okazji e-logistyka.pl zaprasza Państwa do zapoznania się z sylwetkami osób mających na rynku paliwowym dużo do powiedzenia

Peter D. Sutherland, czyli dwa w jednym
logistyka | 4 października 2006

Czy można być prezesem BP, stojąc jednocześnie na czele Goldman Sachs International? Peter D. Sutherland jest odpowiedzią na to pytanie – można.

Igor Chalupec – prezes PKN Orlen SA
logistyka | 4 października 2006

Kiedy startował na stanowisko prezesa Orlenu musiał pokonać 11 innych kandydatów. Cały skład rady nadzorczej nie miał jednak wątpliwości, że to odpowiedni człowiek i to właśnie Chalupec zajął miejsce odwołanego w połowie sierpnia 2004 roku Jacka Walczykowskiego.

Jannik Lindbæk – głowa Statoil
logistyka | 4 października 2006

Urodzony w 1939 roku Lindbæk piastuje stanowisko Prezesa Zarządu Statoil od listopada 2003 roku. Niedawno został wybrany na kolejną kadencję.

Paweł Olechnowicz – człowiek sterujący grupą Lotos
logistyka | 4 października 2006

Jako Prezes Zarządu, a jednocześnie Dyrektor Generalny Grupy Lotos pracuje od 12 marca 2002 roku.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.