SUSTAINABILITY IN BUSINESS – osiągnij korzyści z odpowiedzialnego rozwoju - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter

SUSTAINABILITY IN BUSINESS – osiągnij korzyści z odpowiedzialnego rozwoju

20.01.2014, Redakcja e-logistyka.pl

Warsztaty „SUSTAINABILITY IN BUSINESS – osiągnij korzyści z odpowiedzialnego rozwoju” zorganizowała ECR Polska, która coraz częściej i coraz intensywniej zajmuje się tematem zrównoważonego rozwoju. Popularyzacja najlepszych praktyk w obszarze sustainability została przez korporacje członkowskie uznana za jeden z głównych filarów działalności organizacji

Celem warsztatów jest upowszechnienie praktycznej wiedzy na temat możliwości osiągania korzyści z tytułu działań społecznie odpowiedzialnych. Program zakłada zarówno wykłady jak i praktyczne ćwiczenia, prezentacje case-study wybranych firm i ich działań w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz trzygodzinny, praktyczny warsztat nt. What is Sustainability and How Can Your Business Profit from It? poprowadzony przez Jonathana T. Scotta, z The Center for Industrial Productivity and Sustainability.

Jonathan T. Scott wyjaśni uczestnikom czym jest sustainability w kontekście biznesowym, a następnie wskaże szczegółowe przykłady jak firma może zaoszczędzić i zarobić poprzez stosowanie działań zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju. Wykorzystane narzędzia pozwolą uczestnikom zidentyfikować obszary w firmie, w których aktualnie są marnowane pieniądze, oraz zlokalizować słabe punkty, które mogą prowadzić do niepotrzebnych wydatków, a także spadku zysków w długim okresie.

Warsztat zakłada również ćwiczenia wyjaśniające w jaki sposób firma może zacząć budować podstawę dla bardziej zrównoważonego rozwoju w przyszłości.

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Agenda warsztatu znajduje się na stronie www.ecr.pl.

W spotkaniu powinny wziąć udział osoby otwarte na zmiany, funkcjonalnie odpowiedzialne za logistykę / łańcuchy dostaw, rozwój biznesu, działy ochrony środowiska, CSR, zarządzanie.

Warsztaty „SUSTAINABILITY IN BUSINESS – osiągnij korzyści z odpowiedzialnego rozwoju” odbędą się 29 stycznia 2014 r. w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmuje wyłącznie drogą mailową Anna Jarzębowska-Kwiatek: anna.kwiatek@ecr.pl. Pod ten adres również należy kierować wszelkie pytania związane z warsztatami.

Warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu „LOGOS. Model koordynacji wirtualnych łańcuchów dostaw spełniający wymogi społecznej odpowiedzialności biznesu” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Zapisz się do bezpłatnego newslettera!
E-LEARNING
PRACA
Magazynier/Operator Wózka Widłowego
14.08.2018
NEONET
Operator Wózka Widłowego
14.08.2018
NEONET
Magazynier
13.08.2018
Mandersloot Polska Transport Sp. z o.o.
Pracownik ds. dokumentacji transportowej
13.08.2018
Mandersloot Polska Transport Sp. z o.o.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.