E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter

Multibranżowe TOUR DE MAGASINS Wiosna 2017 optymalizacja procesów

28.02.2017, Redakcja e-logistyka.pl

W dniach 28-30.03.2017 w Warszawie odbędzie się unikatowy masterclass "TOUR DE MAGASINS".

Już po raz piąty zaproszone zostały do współpracy wiodące, nowocześnie zarządzane i zróżnicowane magazyny, aby pokazać Państwu ciekawe, a zarazem unikatowe rozwiązania. Chcielibyśmy, aby rozwiązania Państwa zainspirowały, zaciekawiły, poddać je pod dyskusje.

Podczas najbliższego spotkania odwiedzimy dwa, bardzo różniące się od siebie obiekty, po których oprowadzą Państwa i przedstawią swoje rozwiązania wybitni praktycy o wieloletnim doświadczeniu. Każda wizyta to studium przypadków przeprowadzone w omawianym obiekcie, która jest poprzedzona merytoryczną prelekcją.

Zaproszenie do współpracy przyjęli Szefowie nowoczesnych, sprawnie działających i znakomicie zarządzanych obiektów:

 

       Magazynu Zakładu Produkcyjnego Faurecia Automotive Polska S.A.

        

 

Centrum Dystrybucyjnego GRUPY TOPEX

      

Każde ze zwiedzanych obiektów może poszczycić się unikatowymi rozwiązaniami, których wdrożenie przyniosło niezwykle znaczące, wymierne korzyści. Spotkanie wzbogaciliśmy dodatkowo o pięć case studies prezentujących najlepsze rozwiązania w różnych obszarach działania magazynu. Liczymy na Państwa obecność i jesteśmy przekonani, że wrócą Państwo z naszego masterclass z nowymi pomysłami, kontaktami biznesowymi i wiedzą.

TOUR DE MAGASINS to nie wycieczka po obiekcie. To głęboko merytoryczne zwiedzanie o charakterze technicznym, poprzedzone prezentacją i realizowane przez Szefów adekwatnych działów!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera!
E-LEARNING

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.