E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter

Mobilne prace remontowo-serwisowe optymalizowane dzięki IFS 360 Scheduling

27.11.2013, Redakcja e-logistyka.pl

W trakcie webinarium zaprezentowane zostanie rozwiązanie IFS 360 Scheduling, które optymalizuje harmonogram prac w terenie w czasie rzeczywistym. Omówione zostanie również rozwiązanie IFS Mobilne Zlecenia Robocze, będące częścią IFS Serwis i Remonty - kompletnego systemu do zarządzania majątkiem, gospodarką remontową, utrzymaniem ruchu i serwisem

Adresaci

Webinarium jest skierowane przede wszystkim do przedstawicieli firm zarządzających planami remontowymi i serwisowymi, dla których istotne jest dynamiczne planowanie prac serwisowych realizowanych w terenie.

 

Agenda

IFS Mobilne Zlecenia Robocze dostarcza niezbędnych danych o bieżącym stopniu zaawansowania prac i lokalizacji techników terenie, które są niezbędne do dynamicznego zarządzania zoptymalizowanym harmonogramem prac.

Zastosowanie IFS 360 Scheduling przynosi wymierne korzyści biznesowe, pozwalające na redukcję kosztów organizacji serwisowej przy jednoczesnym podniesieniu jej przepustowości oraz całkowitej marży na serwisie, co zostanie zaprezentowane na przykładzie benchmarkingu konkretnych wdrożeń rozwiązania IFS na świecie.

Podczas webinarium przeprowadzona zostanie symulacja dnia pracy dyspozytora w testowym środowisku IFS 360 Scheduling.

 

Termin

3 grudzień 2013 roku, początek o godz. 13.00 – zakończenie o godz. 14:00 (po zakończeniu webinarium, jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać pytania prowadzącym)

 

Prowadzący

Bartłomiej Denkowski, PreSales Manager IFS Poland Sp. z o.o. Od 18 lat jest związany zawodowo z firmą IFS Poland. Początkowo jako konsultant, a następnie kierownik projektów, uczestniczył w licznych wdrożeniach obejmujących procesy logistyczne i dystrybucyjne. Obecnie pracuje na stanowisku PreSales Manager i jest odpowiedzialny za opracowywanie zintegrowanych rozwiązań oferowanych klientom IFS. W roku 2001 uzyskał certyfikat APICS-CPIM. Jest absolwentem Instytutu Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

Uczestnictwo

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Zapisanie poprzez Formularz na stronie:

http://form.jotformpro.com/form/32873943637971

 

Organizatorzy

IFS to globalny dostawca IFS Applications systemu klasy ERP opartego na architekturze komponentowej oraz technologii SOA. IFS koncentruje się na przedsiębiorstwach, dla których strategiczne znaczenie ma jeden z czterech głównych procesów biznesowych: zarządzanie majątkiem i usługami, produkcja, łańcuch dostaw oraz projekty.

Na świecie firma IFS jest obecna w około 60 krajach i posiada 2000 klientów w takich sektorach, jak m.in.: przemysł maszynowy, produkcja procesowa, lotnictwo i obrona, sektor konstrukcyjno-budowlany, motoryzacja, dystrybucja hurtowa i detaliczna, energetyka i przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz telekomunikacja.

 

 

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, APS, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.

 

Strona Wydarzenia

http://decyzje-it.pl/webinaria/mobilne-prace-remontowo-serwisowe-optymalizowane-dzieki-ifs-360-scheduling.html

Zapisz się do bezpłatnego newslettera!
E-LEARNING

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.