Polzak 2014 - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter

Konferencja PROCON/POLZAK

10.06.2014, Redakcja e-logistyka.pl

To największe i najważniejsze wydarzenie dla środowiska zakupowego w Polsce. Tematyką wiodącą spotkania będzie obszar zarządzania kosztami materiałowymi oraz administracyjnymi i usługami, również w sektorze publicznym.

Konferencja PROCON/ POLZAK 2014 kontynuuje wieloletnią tradycję konferencji POL- ZAK, która każdego roku przyciąga kilkuset specjalistów i ekspertów w dziedzinie zarządzania zakupami i łańcuchem dostaw. Organizatorzy tegorocznej edycji tego wydarzenia, firma OptiBuy oraz Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki PSML proponują odświeżoną formułę spotkania umożliwiającą uczestnikom wybór ciekawych wystąpień i studiów przypadku w ramach prowadzonych równolegle 4 sesji tematycznych.

Program konferencji wypełnią prezentacje poświęcone problematyce zarządzanie kosztami materiałowymi (direct) oraz administracyjnymi i usługami (in-direct). Ponadto odbędzie się specjalna sesja dla praktyków w obszarze zakupów w sektorze publicznym oraz sesja dotycząca narzędzi i procesów, które usprawniają pracę działu zakupów.

Wśród prelegentów Konferencji Procurement Conference PROCON/POLZAK 2014 znajdą się eksperci z wieloletnim doświadczeniem w obszarze zakupów oraz przedstawiciele największych firm w Polsce.

Zapisz się do bezpłatnego newslettera!
E-LEARNING

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.