ECR FORUM FOR COOPERATION (FORUM WSPÓŁPRACY) - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter

ECR FORUM FOR COOPERATION (FORUM WSPÓŁPRACY)

12.03.2015, Redakcja e-logistyka.pl

Najlepsza konferencja dla managerów branży FMCG i DIY, organizowana co roku przez ECR Polska

 

ECR Polska po raz piąty już zaprasza na ECR FORUM FOR COOPERATION (FORUM WSPÓŁPRACY) - konferencję na stałe wpisaną w kalendarz najważniejszych i najciekawszych wydarzeń dla branży FMCG i DIY. W tym roku będzie jeszcze ciekawiej i co najważniejsze – Forum ECR rozciągnie się na dwa dni!

 

28 maja w Warszawie, w Hotelu Sound Garden, podczas konferencji spotkają się managerowie reprezentujący producentów, sieci handlowe, dystrybutorów i dostawców usług dla tych sektorów. W dniu poprzedzającym Forum Współpracy, 27 maja, w tym samym miejscu, odbędzie się dodatkowo zorganizowane wspólnie z ECR Europe seminarium „SELL MORE, LOSE LESS”. To jedyne w Polsce całodniowe wydarzenie dedykowane wyłącznie tematyce zapobiegania stratom i zwiększania dostępności produktów na półce.

 

Jak co roku na scenie Forum ECR powitamy grono wyśmienitych prelegentów. Będzie jeszcze więcej inspiracji, kilka niespodzianek i jak przystało na konferencję ECR – możliwości wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk.

 

ECR Forum for Cooperation 2015 zorganizowano pod hasłem „SMART VALUE CHAINS FOR SMART SHOPPERS”. Sesje plenarne dotyczyć będą trendów wpływających na branżę, strategicznych zagadnień odzwierciedlających najpilniejsze problemy i wyzwania rynku – przedstawionych przez mentorów, liderów biznesu, ekspertów. W trakcie równoległych sesji tematycznych praktycy przedstawią case study ciekawych projektów i rozwiązań z obszarów zarządzania łańcuchami dostaw oraz marketingu, shopper marketingu, e-commerce i sprzedaży.

 

Seminarium SELL MORE, LOSE LESS, to jednodniowy warsztat, podczas którego wykładowcy podzielą się nowym sposobem myślenia, metodami i narzędziami umożliwiającymi sprzedawcom i producentom zwiększenie dostępności produktów na półce, a co za tym idzie – sprzedaży sklepu i zadowolenia klientów, przy jednoczesnym zmniejszeniu strat magazynowych wynikających z odpadów, kradzieży, uszkodzeń towaru lub błędów. Koncepcja Total Loss wypracowana przez ECR Europe Shrinkage and OSA Working Group pozwoli zrozumieć jak straty obniżają rentowność w handlu detalicznym.

 

Oba wydarzenia połączone są wspólną rejestracją, a osoby chcące uczestniczyć w obu spotkaniach mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów!

W imieniu organizatorów zapraszamy i polecamy!

Więcej informacji: www.ecr.pl/forum2015

 

 

Zobacz fotogalerię z poprzedniej edycji Forum Współpracy

 

Zapisz się do bezpłatnego newslettera!
E-LEARNING

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.