Artykuły w kategorii IT - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
Wiadomości
Rozwiązania IT dla branż
IT w logistyce | 3 września 2008

Już we wrześniu, w specjalistycznym serwisie decyzje-IT.pl, prezentującym oprogramowanie dla biznesu, użytkownicy będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami IT dla logistyki, handlu i budownictwa.

Zarządzanie kontrolą dostępu
IT w logistyce | 22 sierpnia 2008

Wzrost zapotrzebowania na powierzchnie użytkowe w Polsce jest bardzo wyraźnie zauważalny. Najemcy długo czekają na nowe powierzchnie biurowe, magazynowe i handlowe. Pomimo ogromnego zapotrzebowania, rosną wymagania co do ich jakości.

Najnowsze technologie w branży handlowej
IT w logistyce | 21 sierpnia 2008

Branża handlowa jest jednym z tych obszarów, gdzie informatyka ma największe zastosowanie. Począwszy od oprogramowania do obsługi kas, poprzez systemy magazynowe, po aplikacje do zarządzania przepływem towaru.

Zarządzanie przepływem informacji
IT w logistyce | 12 sierpnia 2008

Dzisiejszy świat biznesu wymaga od menadżerów podejmowania taktycznych decyzji opierając się na dostępnych informacjach. Aby sprostać wymaganiom rynku, decyzje podejmowane są szybko.

Systemy RCP ? korzyści z wdrożenia
IT w logistyce | 11 sierpnia 2008

Historia prowadzenia biznesu, to historia metod obniżania kosztów. Niezależnie od tego, czy w dziedzinie produkcji czy usług, od zawsze chodziło o to, aby zmaksymalizować zyski w stosunku do poniesionych nakładów.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.