Artykuły w kategorii IT - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
Wiadomości
Można już kupić bilety na Pendolino
transport i spedycja | IT w logistyce | 20 listopada 2014

PKP Intercity przywraca pełną funkcjonalność systemu sprzedaży biletów . Można już kupić bilet w sieci.

Zarządzanie infrastrukturą liniową
IT w logistyce | 31 października 2014

Każda infrastruktura - w szczególności drogi, szlaki kolejowe oraz wszelkie obiekty inżynieryjne - wymaga poświęcenia uwagi oraz pieniędzy na utrzymanie ich w wymaganym prawem stanie

Jak wybrać system IT dla obsługi transportu
IT w logistyce | 27 sierpnia 2014

Decyzja o zmianie lub wdrożeniu nowego systemu informatycznego w przedsiębiorstwie jest poważnym przedsięwzięciem. Proces wyboru wymaga dobrego rozpoznania potrzeb wielu działów firmy oraz wiedzy informatycznej, dlatego wiele przedsiębiorstw korzysta ze wsparcia firm doradczych. A przecież wyboru oprogramowania firmy mogą dokonać we własnym zakresie.

Cyfrowy wszechświat rośnie – IT coraz bliżej biznesu
IT w logistyce | 14 sierpnia 2014

Do 2020 r rozmiary cyfrowego wszechświata wzrosną dziesięciokrotnie — od 4,4 bilionów gigabajtów do 44 bilionów gigabajtów – wynika z 7. Badania Digital Universe, przeprowadzonego przez firmę IDC na zlecenie EMC Corporation.

Gala Future Awards już 10 czerwca
IT w logistyce | 29 kwietnia 2014

10 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Gala IT Future Awards 2014, jedno z najważniejszych i największych wydarzeń technologicznych w Polsce, kreowane przez Prezesów i kluczowych liderów branży.

Rozwiązania IT dla branż
IT w logistyce | 3 września 2008

Już we wrześniu, w specjalistycznym serwisie decyzje-IT.pl, prezentującym oprogramowanie dla biznesu, użytkownicy będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami IT dla logistyki, handlu i budownictwa.

Zarządzanie kontrolą dostępu
IT w logistyce | 22 sierpnia 2008

Wzrost zapotrzebowania na powierzchnie użytkowe w Polsce jest bardzo wyraźnie zauważalny. Najemcy długo czekają na nowe powierzchnie biurowe, magazynowe i handlowe. Pomimo ogromnego zapotrzebowania, rosną wymagania co do ich jakości.

Najnowsze technologie w branży handlowej
IT w logistyce | 21 sierpnia 2008

Branża handlowa jest jednym z tych obszarów, gdzie informatyka ma największe zastosowanie. Począwszy od oprogramowania do obsługi kas, poprzez systemy magazynowe, po aplikacje do zarządzania przepływem towaru.

Zarządzanie przepływem informacji
IT w logistyce | 12 sierpnia 2008

Dzisiejszy świat biznesu wymaga od menadżerów podejmowania taktycznych decyzji opierając się na dostępnych informacjach. Aby sprostać wymaganiom rynku, decyzje podejmowane są szybko.

Systemy RCP ? korzyści z wdrożenia
IT w logistyce | 11 sierpnia 2008

Historia prowadzenia biznesu, to historia metod obniżania kosztów. Niezależnie od tego, czy w dziedzinie produkcji czy usług, od zawsze chodziło o to, aby zmaksymalizować zyski w stosunku do poniesionych nakładów.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.