Artykuły w kategorii flota - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
Wiadomości
Najlepszy samochód 2014 r. wybrany
flota | 3 kwietnia 2015

Zobacz zwycięzcę tegorocznej, czwartej już odsłony plebiscytu The Best Car

Niemieckie samochody najpopularniejsze
flota | 27 marca 2015

Polacy szukają coraz wyższego standardu

Policja odbierze prawo jazdy za przekroczenie prędkości?
flota | 26 marca 2015

Jest pomysł, żeby kierowcom, którzy zdecydowanie przekroczyli prędkość, policjanci odbierali prawo jazdy od razu podczas zatrzymania. I to na trzy miesiące.

Mandaty z fotoradarów dla właścicieli aut
flota | 23 marca 2015

Uważaj komu pożyczasz samochód. Kierowcy, którzy zostali uwiecznieni na zdjęciu przez fotoradar, często nie chcą przyznawać się do przewinienia.

Technologia NASA w służbie logistyki
flota | 10 marca 2015

DSV, jako pierwszy globalny operator logistyczny, wdrożyło w swoich naczepach technologię Ultraseal, zapobiegającą przypadkom przebicia opon aż w 90 proc.

Elektryczne samochody napędzają rynek motoryzacyjny
flota | 27 lutego 2015

Według danych Navigant Research, do 2023 samochody elektryczne będą stanowić 2,4% globalnej sprzedaży pojazdów nowej generacji. Z kolei światowy rynek samochodów osobowych o napędzie elektrycznym może zanotować wzrost sprzedaży z 2,7 mln w 2014 r aż do 6,4 mln w 2023 roku.

Chińskie szyby w Mercedesie, Jaguarze i Audi
flota | 27 lutego 2015

Mercedes GLA, Jaguar F-Type X152, Audi A3 – co łączy te luksusowe auta? Wszystkie mają fabrycznie zamontowane szyby Fuyao Group, aktualnie trzeciego największego producenta szyb samochodowych na świece.

Nieprzerwany wzrost na rynku leasingu
flota | 4 lutego 2015

Polska branża leasingowa 2014 rok zaliczyła do udanych. Firmy raportujące do Związku Polskiego Leasingu wypracowały 21,3 proc. wzrost i łączne finansowanie na poziomie 42,8 mld zł, przy czym w przeważającej części były to transakcje odnoszące się do dóbr ruchomych.

A4 Nowe formy płatności na A4 Katowice-Kraków
flota | 30 stycznia 2015

Od 1 lutego kierowcy podróżujący A4 Katowice-Kraków i przejeżdżający przez Place Poboru Opłat (PPO) w Mysłowicach i Balicach będą mogli dokonywać płatności za przejazd tym odcinkiem autostrady przy użyciu kart flotowych oraz paliwowych.

Jak uniknąć pułapek w ubezpieczeniu samochodu?
flota | 29 grudnia 2014

Kierowców od zakupu ubezpieczenia samochodu dzielą trzy kroki: decyzja o rodzaju ubezpieczenia – obowiązkowo OC, ale czy bierzemy też AC, NNW i Assistance, przegląd dostępnych na rynku ofert i wybór tej najkorzystniejszej oraz podpisanie umowy. Jednak, aby zapewnić sobie spokojny sen, należy jeszcze dokładnie zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia.

Rekordowe spadki cen paliw
flota | 11 grudnia 2014

Spadają ceny benzyny, oleju napędowego i LPG

Producenci samochodów gotowi na inteligentną rewolucję
flota | 28 listopada 2014

Samosterowalne samochody już niedługo mogą na stałe zagościć na światowych drogach. Według raportu McKinsey & Company, do 2020 roku wartość segmentu usług i komponentów w tym obszarze motoryzacji ma wynieść aż 170 miliardów euro. To pięciokrotnie więcej niż obecnie.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.