Katalog firm branży transport spedycja logistyka - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
 • Ship Center Poland Sp. z o.o.

  SHIPCENTER.PL - to największa sieć punktów kuriersko-usługowych w Polsce. Posiadając pona 60 oddziałów świadczymy zarówno usługi kurierskie firm UPS, DPD, DHL, Raben, inPost a także usługi poligraficzne i drukarskie. Już teraz możesz łatwo zamówić kuriera, wykonać pieczątkę czy wydrukować ulotki.

 • TSL NORDIC - Firma transportowa, Spedycja Poznań, Gdańsk, Wrocław, Koszalin

  TSL Nordic to firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w transporcie drogowym zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie logistyki, jak również oferujemy specjalistyczny transport ponadgabarytowy, spedycję i transport ciężarowy . Wrocław, Poznań, Gdańsk, Koszalin. Zapraszamy

 • Loginex sp. z o.o.

  Firma spedycyjna Loginex sp. z o.o. od początku swojej działalności koncentruje się w obszarze dostarczania profesjonalnych usług spedycji drogowej dla Przedsiębiorstw o zróżnicowanej wielkości i potrzebach. Główne obszary działania to: - transport LTL - transport FTL (transport całopojazdowy) - transport chłodniczy (transport w temperaturze kontrolowanej)

 • LINEA Dominika Jakubczyk Spółka Jawna

  Firma Linea zajmuje się sprzedażą czy wynajęciem profesjonalnych maszyn sprzątających od producenta TASKI. Oferta obejmuje szorowarki, polerki, odkurzacze, mopy czy środki czystości i wiele innych. Swoją siedzibę ma w Zaczerniu niedaleko Rzeszowa.

 • UTB Polska - wózki widłowe LINDE, STILL

  UTB Polska to polska firma zajmująca się dystrybucją znanych marek wózków widłowych LINDE, STILL. Nasze używane wózki są dokładnie przetestowane przed zakupem, dzięki czemu można uzyskać wysoką wydajność naszego sprzętu bez względu na warunki. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż dla klientów indywidualnych i firm z zakresu MŚP w celu dostarczania rozwiązań.

 • PKS International Cargo S.A.

  Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i największych agencji celnych w Polsce. Posiadamy sieć 24 oddziałów zlokalizowanych na wszystkich przejściach granicznych oraz wewnątrz kraju. Proponujemy zgłoszenia celne we wszystkich procedurach celnych zgodnie z WKC w transporcie drogowym i kolejowym, również poza godzinami pracy urzędów celnych.

 • Power Delivery

  Oferujemy transport towarowy samochodami dostawczymi do 3.5T na terenie kraju i Europy. Realizujemy przesyłki ponadgabarytowe. Dostosowujemy się do wymagań klienta, realizujemy zlecenia nietypowe i ekspresowe. Oferujemy wynajem samochodów dostawczych z windą załadowczą na terenie Raciborza. Oferujemy: - transport palet - transport paczek - transport nadgaba

 • Opti Pack Sp. z o.o.

  Opti Pack to firma, która dostarcza niezbędne rzeczy do automatyzacji procesów pakowania w logistyce jaki w produkcji. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarza maszyn typu: owijarki do palet, systemy do zaklejania kartonów, maszyny do składania kartonów, obkurczarki i wiązarki taśma PP/PET.

 • latransport.pl

  OD 2008 ROKU oferujemy transport: paczek, przesyłek i przeprowadzek z terenu całej Anglii na całą Polskę oraz z terenu całej Polski na teren całej Anglii *** ceny paczek już do 10kg/od 10GBP – paczki do 30kg/od 15GBP *** przeprowadzki do Polski do UK od 120GBP *** palety ładunkowe od 140GBP *** przesyłki gabarytowe, drobnicowe i cało-pojazdow VAN, TIR, B

 • Automatyka przemysłowa

  Części i komponenty do automatyki przemysłowej - linii produkcyjnych, systemów magazynowych i logistycznych. Siłowniki pneumatyczne, chwytaki, prowadnice liniowe i in. produkty marki Camozzi.

 • BORNEO Twój-bus

  Firma Borneo to marka oferująca pasażerom bezpieczny i komfortowy transport międzynarodowy. Głównymi kierunkami z Polski są Niemcy, Holandia i Belgia. Przejazdy odbywają się dzięki flocie nowoczesnych aut, którą stanowią samochody marek Fiat Ducato i Opel Vivaro. Wszystkie wyposażone są w regulowane fotele z wygodnymi podłokietnikami oraz telewizory.

 • BEST-POL

  Firma BEST-POL istnieje na rynku od 2006 roku. W tym czasie zrealizowała wiele hal w różnych częściach Europy. Liczba zamówień to przeszło kilka tysięcy. Naszą główną formą działalności jest produkcja i sprzedaż hal namiotowych.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.